İÜ Bulls, Pro Takımı İçin Yeni Kardeşlerini Arıyor!

İÜ Bulls, Pro Takımı İçin Yeni Kardeşlerini Arıyor! | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- İÜ Bulls takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları İstanbul Üniversitesi Bulls takımına aittir.

İstanbul Üniversitesi Amerikan Futbolu Takımı İÜ Bulls, Pro Lig İçin Yeni Takım Arkadaşlarını Arıyor!

8 Ocak 2023 tarihinde DEÜ Efeler ile hazırlık maçı gerçekleştirmiş olan ve bunun yanı sıra 16 Aralık 2022 tarihinde de Pro Lig’e katılım sağlayacağını duyurmuş olan İÜ Bulls, geçtiğimiz saatlerde Resmi Instagram hesapları üzerinden yapmış oldukları bir paylaşım çerçevesinde Pro Lig için yeni takım arkadaşlarını aradığını duyurdu!

Seçmelere katılmak için takımın Resmi Instagram hesabının Biyografisinde bulunan linki doldurup takıma ulaşım sağlanabileceği bildirilerek, ilerleyen günlerde seçme tarihinin yayınlanacağı da ifade edildi.

Öncelikli olarak Pro Lig adına takıma katılacak olan yeni oyuncular ile tüm Bulls takımına, daha sonra ise yeni sezon için Türkiye Korumalı Futbol Ligleri’nde şampiyonluk adına uçsuz bucaksız çalışmalar göstermekte olan tüm takımlarımıza sonsuz başarılarla dolu sakatlıksız bir sezon diliyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Ayrıca Bakınız: Fikstür | Türkiye Korumalı Futbol Ligleri 2022 – 2023 ÜniLig Sezonu

Ayrıca Bakınız: TKFL Üni 1. Ligi 22 – 23 Sezonu | 1. Hafta Karşılaşmaları

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir