Istanbul Rams’in Yeni OL Koçu Asst. Tuan Berk Kılıçoğlu Oldu

Istanbul Rams'in Yeni OL Koçu Asst. Tuan Berk Kılıçoğlu Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Istanbul Rams takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Istanbul Rams takımına aittir.

Tuan Berk Kılıçoğlu, Ofansif Line Koçu Asistanı Olarak Istanbul Rams Kadrosuna Katıldı!

16 Şubat 2022 tarihinde; daha önce Hertfordshire için forma giymiş olan, 196 cm ve 159 kiloluk eski Rugby oyuncusu Najee Mundicha’yı kadrosuna katmış olan Istanbul Rams, bununla birlikte bugün ise Ofansının koçluk kadrosunda bir güncelleştirme gerçekleştirerek; daha önce Koç Rams Üniversite Takımı, Koç Rams Pro Takımı ve Milli Takımda forma giymiş ayrıca 2018’de de U-19 akademisinde Rams’in üniversite ve pro takımlarında ilk antrenörlük deneyimini elde etmiş olan Tuan Berk Kılıçoğlu’yu Ofansif Line Koçu Asistanı olarak koçluk kadrosuna dahil etti.

Öncelikli olarak yeni sezonda Ofansif Line Koçu Asistanı pozisyonunda Rams organizasyonuna katkı sağlayacak olan sayın Kılıçoğlu’na, daha sonra ise yeni sezon için Istanbul Rams’e başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir