Istanbul Rams, RB Tyrese J. F. ile Anlaştı

Istanbul Rams, RB Tyrese J. F. ile Anlaştı | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Istanbul Rams takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Istanbul Rams takımına aittir.

Running Back Oyuncusu Tyrese J. F. Istanbul Rams Kadrosuna Katıldı!

19 Ocak 2022 tarihinde, Defans kadrosunda bir güncelleme gerçekleştirerek; 2022 ELF sezonunda forma giymesi için Safety oyuncusu Chad Walrond’la anlaşma imzalamış olan Istanbul Rams, bununla birlikte bugün ise Ofans kadrosunda bir güncelleştirmeye imza atarak; Ragbi kariyeri sonrasında London Warriors U-19 takımında forma giyen ve bundan kısa süre sonra ise Under Armour All-America Lise Maçına davet almış olan ilk Uluslararası Oyuncu sıfatına imza atan Running Back oyuncusu Tyrese J. F. ile anlaşma imzaladı.

Öncelikli olarak yeni sezonda Running Back pozisyonunda Rams organizasyonuna katkı sağlayacak olan sayın Tyrese Johnson-Fisher’a, daha sonra ise yeni sezon için Istanbul Rams’e başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Kategori: European League of Football | Etiket: Istanbul Rams

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir