Istanbul Rams, Erdem Özdönmez ile Anlaştı

Istanbul Rams, Erdem Özdönmez ile Anlaştı | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Istanbul Rams takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Istanbul Rams takımına aittir.

Istanbul Rams, Fizyoterapist Erdem Özdönmez ile Anlaştı!

4 Haziran 2022 Cumartesi günü Cologne Centurions ile karşıya geldikleri karşılaşmada; çok iyi bir rekabet ile sürdürmüş olmalarına rağmen maç sonundaki 40’a 38’lik final skoruyla birlikte mağlup olan ancak sonraki maçları adına durmaksızın çalışmalara devam eden Istanbul Rams, fizyoterapist Erdem Özdönmez ile anlaştı.

Daha önce Galatasaray Futbol Kulübünde ve kulübün Voleybol şubesinde toplamda 5 yıl süren bir çalışma ortaya koymuş olmasıyla birlikte şu anda ise aktif olarak TFF Milli Takımlar Fizyoterapistliği yapmakta olan Özdönmez, artık Istanbul Rams adına da çalışmalar sergileyecek.

Önce yeni görev yeri adına sayın Özdönmez’e, daha sonra ise tüm Rams organizasyonuna European League of Football’daki yeni sezon için başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir