Alperen Ünlü, Işık Chargers’ın Koçluk Kadrosuna Katıldı!

Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Işık Chargers takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Işık Üniversitesi Chargers takımına aittir.

Alperen Ünlü, Işık Chargers’ın Koçluk Kadrosunda Special Team Asistanlığı ve Defansif Line Koçluğu Pozisyonlarını Üstlenecek

Yeni sezon hazırlıklarına tıpkı diğer tüm Türkiye Korumalı Futbol Ligleri takımları gibi hız kesmeden devam etmekte olan Işık Chargers, bugün koçluk kadrosuyla alakalı olan bir güncellemeyi tüm futbol severler ile paylaşarak, ELF‘de Istanbul Rams adına forma giymekte olan Alperen Ünlü’yü koçluk kadrosuna kattıklarını açıkladı.

Daha önce Işık Üniversitesi adına forma giymiş olmasının yanı sıra Koç Rams‘de de forma giymiş olan ve Milli Takımımızın şanlı formasını gururla terletmiş olan ayrıca European League of Football’da Istanbul Rams adına forma giymiş olmasıyla birlikte çeşitli tecrübeler elde etmiş olan Alperen Ünlü, bundan böyle Işık Chargers’ın koçluk kadrosunda Special Teams Asistanlığı ve Defansif Line Koçluğu pozisyonlarında görev yaparak, tecrübelerini yeni nesillere aktaracak.

Öncelikli olarak yeni pozisyonundaki sayın Ünlü’ye, daha sonra ise tüm Işık Chargers ekibine yeni sezon için başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Ayrıca Bakınız: Etiket: Işık Chargers

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir