2020 Hall of Fame Maçı İptal Edildi

Dallas Cowboys ve Pitsburgh Steelers arasındaki Hall of Fame maçı iptal edildi. 

ESPN tarafından yapılan bir haberle beraber 6 Ağustos tarihinde gerçekleşmesi beklenen Dallas Cowboys ve Pitsburgh Steelers arasındaki Hall of Fame maçının iptal edildiği açıklandı.  

Bununla beraber Pro Football Hall of Fame’in açılışı hakkında da açıklamalar gerçekleştirildi.  

Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda HOF resmî web sitesi üzerinden yapılan bir açıklamayla beraber müzenin 10 Haziran tarihinde açılacağı bildirilmişti.  

CEO David Baker konu hakkında şu sözleri dile getirdi; 

“Mükemmelliği kutlamak isteyen taraftarlara ilham vermeye hazırız. Ve bunu; ziyaret eden halkımızın ve özel personelimizin güvenliğini her kararımızın ön safında tutacak ve böyle ilerlemeye devam edeceğiz.”  

“Eylül 1963’teki büyük açılıştan bu yana Pro Football HOF, 2 günden fazla bir süre boyunca açık kalmamıştı. Yaklaşık üç aylık bir süre sonucunda bu harika alanın kapılarını açma heyecanımızı hayal edebilirsiniz.”  

“Onları tekrardan karşılıyor ve bu oyunun kahramanlarını onurlandırarak onların tarihlerini korumak ve değerlerini tanıtmak ayrıca yer yerde mükemmelliği  kutlayabilmek adına onlara katılıyoruz.”   

Pro Football Hall Of Fame, 10 Haziran'da Açılıyor | Korumalı Futbol Türkiye

Ancak maalesef ki, David Baker’ın “bir aksilik olmazsa 10 Haziran tarihinde açılış yapacağız.” sözlerini kullandığı cümledeki aksilikler ortaya çıktı.  

Öyle ki dünya genelinde hala etkisinden kurtulamamış olduğumuz Covid-19 pandemik salgını neticesinde HOF’un açılış tarihinin de ertelendiği belirtildi. 

Yapılana açıklamalar doğrultusunda müzenin açılışının 2021 yılı içerisinde olacağı belirtilirken kesin bir tarih dile getirilmedi.  

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir