Gaziantep Pitbulls Kuruluyor!

Gaziantep Pitbulls Kuruluyor! | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Gaziantep Pitbulls takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Pitbulls takımına aittir.

Gaziantep Pitbulls, Gaziantep’e Amerikan Futbolu Rüzgarını Getiriyor!

Bir süredir kurulum çalışmaları içerisinde bulunan Gaziantep Pitbulls, seçmeler gerçekleştirerek Gaziantep’teki Amerikan Futbolu şehir takımını kurma süreci içerisinde.

Takımın Instagram hesabı üzerinden yapılan duyurularda takımla iletişime geçen tüm adaylara seçme tarihi ve yerinin bildirileceği ifade edildi. Bu çerçevede takımın Baş Koçluğunu ise Mert Özköse üstlenecek.

Bunlarla birlikte seçmelere katılım için gereken yaş aralığı ise 15 – 45 olarak belirlenmiş durumda. Takımın kurulum aşaması tamamen bitmiş olmaması sebebiyle takımın direkt olarak lige katılım sağlayıp sağlamayacağı şu anda belirli değil.

Öncelikli olarak takıma katılacak olan yeni oyuncular ile tüm Pitbulls takımına, daha sonra ise yeni sezon için Türkiye Korumalı Futbol Ligleri’nde şampiyonluk adına uçsuz bucaksız çalışmalar göstermekte olan tüm takımlarımıza sonsuz başarılarla dolu sakatlıksız bir sezon diliyoruz.

Takıma İletişim İçin

Ayrıca Bakınız: Kategori: Türkiye Korumalı Futbol Ligleri

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir