Gayle Benson Coronavirüse Yakalandı

Arizona Cardinals’in sahibi Michael Bidwill’den sonra New Orleans Saints’in  sahibi Gayle Benson ‘da coronavirüse yakalandı!  

Geçtiğimiz aylarda, Arizona Cardinals’in sahibi olan Michael Bidwill’in; coronavirüs testinin sonucunun pozitif olduğunu bildirmesinden sonra bugün de New Orleans Saints’in sahibi olan Gayle Benson; covid-19 testinin sonucunun pozitif olduğunu açıkladı.  

NFL Network’ten Mike Garafolo tarafından olayla ilgili yapılan raporlamalar doğrultusunda New Orleans Saints’in sahibi Gayle Benson’ın hastaneye kaldırılmadığı ifade edilirken; aynı zamanda şu anda olayla ilgili sahip olunan bilginin de kısıtlı olduğu dile getirildi.  

New Orleans Saints ile ilgili Daha Fazla Haber 

New Orleans Saints Seyirci Kabul Etmeyecek 

New Orleans Saints Seyirci Kabul Etmeyecek | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

 
New Orleans Saints, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile; 2020-2021 sezonunun 13 Eylül tarihinde yapacak oldukları kendileri için sezonun başlangıç maçı olan Tampa Bay Buccaneers karşılaşmasında taraftar kabul etmeyeceklerini duyurdu.   

New Orleans Saints başkanı Dennis Laushca, konu ile ilgili almış oldukları kararı şu sözler ile ifade etti;   

” Taraftarları Mercedes-Benz Superdome‘da güvenli bir şekilde ağırlamamıza izin verecek kapsamlı bir plan hazırlamış olsak da, bu plan her zaman; bir topluluk olarak Covid-19 ile ne kadar etkili mücadele ettiğimize bağlı olmuştur.”  

“Bu duruma, taraftarlarımızı Mercedes-Benz Superdome‘da ağırlamak için mümkün olduğunca çok zaman verdik, ancak ne yazık ki tıp uzmanları, durumların taraftar katılımıyla sezona başlayacak kadar hızlı ve iyi yönde gelişmediğini belirtiyor. .”  

“Daha önce de belirttiğimiz üzere, taraftarlarımızın ilk ev maçımıza katılımına izin vermezken; Green Bay Packers’a karşı 27 Eylül tarihinde gerçekleştireceğimiz karşılaşmaya katılabilecekleri konusunda ihtiyatla iyimser olmaya devam ediyoruz. Ancak bunu yapamadığımız taktirde hayranlarımızın bu konuda esnek ve uyumlu olmaları gerektiğini de vurguluyoruz.   

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir