Forrest Lamp, Bills’e Katıldı

Forrest Lamp, Bills'e Katıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Background -Ralph Wilson Stadium, home of the Buffalo Bills, 22 October 2006- Photo by Michael / Under CC-BY 2.0 Generic License

Buffalo Bills, Forrest Lamp’le Anlaşma İmzaladı

Bu ayın başlarında 29 yaşındaki Guard oyuncusu Jamil Douglas‘ı kadrosuna katmış olan Buffalo Bills, Guard kadrosunda bir güncelleme daha gerçekleştirerek 27 yaşındaki Guard oyuncusu Forrest Lamp‘le anlaşma imzaladı.

Lamp, imzalanan anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Buffalo Bills adına forma giyecek.

Forrest Lamp – Kariyer ve İstatistikler

2017 NFL Draft‘ının 2. round ve 38. sırasından Los Angeles Chargers tarafından seçilmiş olan Guard oyuncusu Lamp, 11 Mayıs 2017 tarihinde Los Angeles Chargers ile; 4 yıl süreli, 3.75 milyon doları garantili olmak üzere 6.66 milyon dolar değerinde olan ve 2.98 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar Los Angeles Chargers adına forma giymiş olan Lamp, 4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca 25 maçta forma giydi.

Guard oyuncusu Forrest Lamp; 1’i -yaşadığı ön çapraz bağ yırtılması nedeniyle- inaktif geçmiş olan toplamdaki 4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu bu 25 maçın 18’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir