Deiondre’ Hall Roughriders’a Katıldı

Background- Hand off – Saskatchewan Roughriders at Winnipeg Blue Bombers 2007 Photo by Twostoutmonks Dwayne / Under CC-BY 2.0 Generic License Saskatchewan Roughriders Logo by Pabstheiniker / Under CC-BY-SA-4.0 International License

Saskatchewan Roughriders Deiondre’ Hall’ı Kadrosuna Kattı

2 Ağustos 2020 tarihinde Pittsburhg Steelers‘tan feragat edilmiş olan Running Back oyuncusu Ralph Webb ile Şubat ayının sonlarına doğru anlaşma imzalayan Saskatchewan Roughriders, 2020 sezonunun bir kısmını NFL‘e mensup takımlardan Super Bowl LV şampiyonu Tampa Bay Buccaners‘ın antrenman kadrosunda geçirmiş olan Defensive Back oyuncusu Deiondre’ Hall ile anlaşma imzaladı.

Deiondre’ Hall – Kariyer ve İstatistikler

2016 NFL Draft‘ının 4. round ve 127. sırasından Chicago Bears tarafından seçilmiş olan Defensive Back oyuncusu Hall, Draft dönemi sonrasında Chicago Bears ile; 4 yıl süreli, 2.8 milyon dolar değerinde olan ve +510,982 dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 3 takımın -Chicago Bears, Philadelphia Eagles, Tampa Bay Buccaneers*- kadrosunda yer almış olan Hall, 5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 1 Pass Intercepted on Defense
  • 3 Yards Interceptions Were Returned
  • 10 Soo Tackles
  • 3 Assist Tackles
  • 1 Quarterback Hit
  • 1 Solo Tackle (Playoffs)
  • 1 Assist Tackle (Playoffs)

İstatistiklerini elde etti ve içlerinden 2’si Playoff maçı olmak üzere 25 maçta forma giydi.

Defensive Back oyuncusu Deiondre’ Hall; 5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu bu 25 maçın hiçbirinde başlangıç oyuncusu olmadı.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir