DE Marcus Tullio Lucas, Istanbul Rams’le Anlaştı

DE Marcus Tullio Lucas, Istanbul Rams'le Anlaştı | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Istanbul Rams takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Istanbul Rams takımına aittir.

Istanbul Rams, Defensive End Oyuncusu Marcus Tullio Lucas ile Anlaşma İmzaladı!

Yakın bir süre içerisinde European League of Football’daki ilk karşılaşmasına çıkmak adına yoğun bir hazırlık süreci içerisinde olan Istanbul Rams, Defensive End oyuncusu Marcus Tullio Lucas ile anlaşma imzalayarak Lucas’ı kadrosuna kattı.

Daha önce Galo FA, Ipatinga TIgres, Cruziero FA, Botafogo Challengers, Timóteo MG Titans, Rio Branco ve GET Eagles takımlarının kadrolarında forma giymiş olmasının yanı sıra 2 kez de Brezilya milli takımının formasını giymiş olan, ayrıca; 3 kez Brezilya’nın en iyi Defensive End oyuncusu seçilmesinin yanı sıra Galo FA’da geçirdiği sürede burada 3x Ulusal, 4x Eyalet şampiyonluğuna imza atmış olan Marcus, bundan sonra Istanbul Rams’le yoluna devam edecek.

Öncelikli olarak yeni takımında forma giymeye hazırlanan Marcus Tullio Lucas’a daha sonra ise Istanbul Rams’e yeni sezon için başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Ayrıca Bakınız: Muhammed Ali Kurutluca, Istanbul Rams ile ELF Yolunda!

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir