David Njoku Uzun Süreli Bir Oyuncu Olmak İstiyor

Cleveland Browns’un Tight End oyuncusu David Njoku, bugün yapmış olduğu bir açıklamada takımdaki pozisyonu ve kariyeri hakkında yorumlamalar yaptı.  

Njoku, yapmış olduğu açıklamada, Cleveland Browns’ta olmaktan heyecan duyduğunu ve uzun süre burada olmak istediğini ifade etti.  

“Transfer konusunun içerisine fazla girmeyi tercih etmiyorum. Şu anda nerede olduğumu anlıyorum. Bir Cleveland Brown’un ve bunu böyle bırakmak istiyorum.” 

“Sizi çaylak sezonuma götürmeme izin verin, mücadele ettik. 0-16’ya gittik ve bu oldukça zordu. Şimdiye kadar olan zamanı hızla ileri saralım, şimdilik burada kalmak ve takımın kazanmasına yardımcı olmak için elimden gelen her şekilde katkıda bulunmaya çalışmak benim yararıma, buradayım. Burada olmaktan heyecan duyuyorum ve kazanmaya hazırım.”  

“Tekrardan yeniden oynamak için heyecanlıyım. Dinle, aynı zamanda geçen yıl potansiyel olarak tüm sezon boyunca incindim. Bazı müfredat dışı çatışmalarla uğraşıyorum ancak takım arkadaşlarımla tekrar oynamaya başlamaktan gerçekten heyecan duyuyorum, onlar harikalar.”  

David Njoku – Kariyer ve İstatistikler 

David Njoku Uzun Süreli Bir Oyuncu Olmak İstiyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Erik Drost /CC-BY

2017 NFL Draft’ın 1. round ve 29. Sırasından Cleveland Browns tarafından seçilmiş olan David Njoku, 15 Haziran 2017 tarihinde Cleveland Browns ile; %100 garantili, 4 yıl süreli, 9,52 milyon dolar değerinde olan ve +5,06 milyon dolarlık imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Njoku, Cleveland Browns’ta bu zaman dek geçirdiği toplamdaki 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 158 Pass Targets 
  • 93 Receptions  
  • 1066 Receiving Yards 
  • 9 Receiving Touchdowns 
  • 1 Rushing Attempts 
  • 1 Rushing Yards 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 36 maçta yer aldı. 

3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtildiği gibi 36 maçta yer almış olan oyuncu; bu 36 maçın 20’sinde başlangıç oyuncusu olarak  sahada kendisini gösterdi.  

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir