Colin Kaepernick, Tekrardan Madden NFL’de Yer Alacak

Colin Kaepernick, tekrardan Madden NFL içerisinde bir oyuncu olarak yer alacak. 

EA Sports, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile serbest QB oyuncusu Colin Kaepernick’in; taraftarların isteği üzerine 2016’dan bu yana ilk kez Madden NFL içerisinde olacağını duyurdu. 

Ekip, yeni gelişmeyi şu sözler ile dile getirdi;  

Colin Kaepernick, futboldaki en iyi serbest oyunculardan biri ve kalibreli bir Starter Quarterback. EA Sports ekibi ve milyonlarca Madden NFL hayranı onu oyunumuzda tekrar görmek istiyor. Madden NFL aracılığıyla Colin ile uzun bir ilişkimiz oldu ve geçmiş film müziği hatalarımız üzerinde çalıştık.” 

EA Sports deneyimlerimizin oyuncuların oluşturabileceği platformlar olduğunu bildiğimizden dolayı Madden NFL’i Colin’in konumunu ve yeteneğini yansıtan, onu bir Starter QB olarak değerlendiren ve hayranlarımıza futbolun geleceğine dair umutlarını ifade etme gücü veren bir yer alına getirmek istiyoruz. Bunu mümkün kılmak için Colin ile çalıştık ve bugün bunu sunmaktan heyecan duyuyoruz.” 

“Bugünden itibaren Madden NFL 21’de taraftarlar, Colin Kaepernick’i Franchise  modunda herhangi bir NFL takımının başına getirebilir ve Play Now’da onunla oynayabilir. Colin’i Madden NFL takımlarında görmeyi dört gözle bekliyoruz.” 

“Tekrardan Hoş geldin, Kap!”   

Oyuncu ile İlgili Daha Fazla Haber 

Sheila Ford Hamp, Colin Kaepernick’i Destekliyor

Sheila Ford Hamp, Colin Kaepernick'i Destekliyor | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Mrmiscellanious /CC-BY

Detroit Lions’un yeni sahibi olan Sheila Ford Hamp bir konferans esnasında; 

“Koçlarımız ve genel müdürümüz onu getirmenin iyi bir fikir olduğunu düşünürse, bunu tamamen destekleyeceğim.” Sözlerini kullanarak, 

2016’da milli marş esnasında polis vahşeti ve sosyal adaletsizliğe karşı bir eylem gerçekleştirmek adına diz çöktüğü için ligden uzaklaştırılan Colin Kaepernick’in Detroit Lions ile imzalaması olası olan bir anlaşmayı destekleyeceğini dile getirdi.   

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir