Cameron Erving Dallas Cowboys İle Anlaşma İmzaladı

Kansas City Chiefs, Cameron Erving ile var olan anlaşmasının sona erdiğini bildirdi.

NFL Network ekibinden Tom Pelissero‘nun bugün yapmış olduğu bir habere göre Dallas Cowboys, Cameron ile bir yıllık anlaşma imzaladı. Haber, takım tarafından geçtiğimiz saatler içerisinde doğrulandı.

Cameron Erving‘in, Kansas City Chiefs takımındaki üç yıllık kariyeri takımın Superbowl şampiyonluğundan sonra sona erdi. Cameron Erving, geçtiğimiz 2019 sezonunda Kansas City Cihefs için 13 maçta aktif olarak yer almış ve 8 kez start takımında maçlara katılmıştı.

Hatırlarsanız Kansas City Chiefs, 2 Mayıs 2018 tarihinde Cameron‘un beşinci yıl seçeneğini reddetmişti. 4 Eylül 2018 tarihinde ise takım, oyuncu ile olan anlaşmalarını 2 sene daha uzatma kararı almıştı.

Savunma oyuncusu Cameron, 2015 NFL draftında 19. numaradan Cleveland Browns tarafından seçildikten sonra ilk iki yılında burada oynadı. Cleveland Browns için oynamış olduğu süre boyunca çok Yönlülüğü ve atletik yapısı sayesinde Cameron Erving, birçok takımın geçtiğimiz sezonlarda ilgi odağı haline gelen oyunculardan biriydi.

Yeni yapılacak olan anlaşmalar ve transferler hakkında sizlere en güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz, bugün açıklanacak olan NFL 2020 maç takvimini de sizlere canlı olarak aktaracağız, takipte kalın!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir