Calgary Stampeders, Richard Leonard ile Kontratı Uzattı

Richard Leonard Bir Süre Daha Calgary Stampeders Adına Sahaya Çıkacak

Calgary Stampeders‘ın Başkanı ve Genel Menajeri olan John Hufnagel, takımın Defensive Back oyuncusu olan Richard Leonard ile olan mevcut kontratlarını uzattıklarını duyurdu.

John Hufnagel; “Richard, deneyimi ve All-Star özgeçmişiyle birlikte Şubat ayında bizim için önemli bir katkı oldu ve Calgary‘de kalmaya karar vermesinden memnunuz. 2021’de tekrar sahaya döndüğümüzde onun Stamps’teki ilk sahaya çıkışını görmeyi dört gözle bekliyorum.”

Defensive Back Leonard; Calgary şehrini boyamaya yardım etmek için sabırlı bir şekilde bekliyordum. Şimdi resmen bunun üzerine bir damga oymanın zamanı geldi.

Richard Leonard – Kariyer ve İstatistikler

2016 NFL Draft’ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan Defensive Back oyuncusu Leonard; 5 Mayıs 2016 tarihinde Houston Texans ile bir anlaşma imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 3 farklı takımın -Houston Texans, Hamilton Tiger Cats, Calgary Stampeders- kadrosunda bulunmuş olan Defensive Back oyuncusu Leonard, toplamdaki 5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 12 Interceptions
  • 256 Yards Interceptions Were Returned
  • Longest Interception Return (71)
  • 178 Solo Tackles
  • 3 Fumbles Forced
  • 2 Fumbles Recovered Resulting in a Touchdown for the Recoverer

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 49 maçta yer aldı.

5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 49 maçta yer almış olan Defensive Back oyuncusu Leonard; bu 49 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir