Brandon Staley Chargers Kadrosuna Katıldı

Los Angeles Chargers Brandon Staley’i Head Coach Pozisyonuna Getirdi

7-9’luk bir galibiyet serisiyle birlikte sezonu kapatan Los Angeles Chargers; 2006’dan bu yana farklı takımlarda çeşitli pozisyonlarda çalışarak nitelikli deneyimler kazanan Brandon Staley ‘i Head Coach pozisyonuna getirdi.

Takımın Genel Müdürü Tom Telesco, konuyla ilgili olarak yapmış açıklamada konuyu şu sözlerle dile getirdi;

“Onu ekibimizi ileriye taşımak için ideal bir baş koç yapan şey sadece Brandon’ın muhteşem bir futbol zihnine sahip olması değil. O kavramları etkili bir şekilde uyarlama, uygulama ve oyunculara iletme becerisinde de çok başarılı. Brandon’ın çalışacağı açık ve net, o bir GYM faresinin futbol eşdeğeri ve bu, yolculuğu boyunca koçluk yaptığı oyuncuların evrensel saygısını kazanmasını sağladı.”

Brandon Staley: Bu Bir Rüyanın Başlangıcı

Los Angeles Chargers’ı geleceğe taşıyacak olan isim olarak ifade edilen Brandon Staley ise duygu ve düşüncelerini şu sözlerle ifade etti;

Los Angeles Chargers‘ın baş koçu olma fırsatı için ne kadar heyecanlandığımı dile getirmek zor. Bu kesinlikle bir rüyanın gerçek olması olsa da aynı zamanda yeni başlayan bir rüya. -Mülkiyetten hayranlara, şehre ve soyunma odasındaki erkeklere kadar- muhtemelen en çok aranan işin bu olmasının bir nedeni var, bu toplam paket. Spanos ailesine ve Tom Telesco’ya bize inandıkları için ne kadar teşekkür etsem azdır ve herkes bir basın bülteninde bu alıntıyı okuduğunda, biz şimdiden Chargers hayranlarının her yerde gurur duyabileceği bir program geliştirmek için çok çalışmış olacağız.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir