Brandon Scherff Tüm Kariyerini Washington’da Geçirmek İstiyor

Oynadığı Takıma Hayran Olan İsimlerde Bugün; Brandon Scherff

Background – FedEx Field Panoramic USA vs. Brazil International Friendly – May 30, 2012 – Photo by Rory Finneren / Under CC-BY 2.0 Generic License

Washington Football Team’in Offensive Guard oyuncusu olan Brandon Scherff, bugün yapmış olduğu bir açıklamada tüm kariyeri boyunca Washington Football Team’de kalmak istediğini belirtti.  

Scherff, takımın resmi web sitesi aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada, belirttiği durum hakkında şu sözleri ifade etti. 

“Burada bir yıl daha oynayabileceğim için mutluyum. Nihai hedefimin ise tüm kariyerim boyunca bir Washington Football Team oyuncusu olmak olduğunu söylemiştim, buna bir yıl daha yaklaştım. Bu yıl için heyecanlıyım. 

Brandon Scherff – Kariyer ve İstatistikler

Brandon Scherff - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
_ABJ8349.jpg – Brandon Scherff Photo by AlexanderJonesi / Under CC-BY-SA 2.0 Generic License

2015 NFL Draft‘ının 1. round ve 5. sırasından Washington Redskins / Football Team tarafından seçilmiş olan Offensive Guard oyuncusu Scherff, 12 Mayıs 2015 tarihinde Washington Redskins / Football Team ile; 4 yıl süreli olan ve 21.21 milyon dolar değerinde olan bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar Washington Redskins / Football Team adına forma giymiş olan Scherff, 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 2015 NFL All-Rookite Team
  • 2020 First Team All-Pro

Ödüllerini de elde etti ve 2016, 2017, 2019, 2020 Pro Bowl’ları da dahil olmak üzere 78 maçta forma giydi.

Offensive Guard oyuncusu Scherff; 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu bu 78 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Oyuncu Kariyer ve İstatistik Güncellemesi – 9 Mart 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir