Falcons 11 Ekim’de Taraftarlara Kapısını Açıyor

Tennessee Titans’dan sonra Atlanta Falcons ‘da taraftarlara kapısını açıyor!  

Atlanta Falcons, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; 11 Ekim tarihinden itibaren Mercedes- Benz Stadyumu’nda limitli sayıda taraftarı kabul edeceklerini duyurdu.  

AMB Sports And Entertainment CEO Steve Cannon, konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada;  

Atlanta United ve Falcons’un taraftarlarını Mercedes-Benz Stadyumu’na tekrardan davet etmek için heyecanlıyız.” Hayranların alternatif yerlerden izlemesini sağlamak zor ancak önemli bir karar. Her iki takım için de taraftar olmadan oynamak zordu, ancak onların refahı kadar ortaklarımızın ve taraftarlarımızın güvenliği de çok önemliydi.” Sözlerini ifade etti.  

Falcons 11 Ekim'de Taraftarlara Kapısını Açıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Falcons 11 Ekim’de Taraftarlara Kapısını Açıyor | Korumalı Futbol Türkiye

Aynı zamanda takım tarafından yapılan açıklamalarda, kısa süre içerisinde konuya ilişkin çok daha fazla kararın dile getirileceğini ve bilet satışlarıyla ilgili detaylı bilginin de duyurulacağı ifade edildi.  

Konuyla İlgili Daha Fazla Haber  

Tennessee Titans Taraftarlara Kapılarını Açıyor 

Tennessee Titans Taraftarlara Kapılarını Açıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

 
Tennessee Titans kapılarını taraftarlara açma kararı aldı.  

18 Ağustos tarihinde yapmış olduğu bir açıklama ile iç saha açılış maçına taraftar kabul etmeyeceğini bildiren Tennessee Titans; bugün yapmış olduğu bir açıklama ile bu kararını bozdu.  

Titansyeni yapmış olduğu açıklama ile birlikte Nissan Stadyumu’nda oynanacak olan 3 maç için taraftar kabul edeceklerini duyurdu. 

Titans başkanı ve CEO’su Burke Nihillyaptığı açıklamada bu kararı şu şekilde ifade etti;   

“Hayranları Nissan Stadyumu’na geri getirmekten heyecan duyuyoruz. Ve belediye başkanı Cooper ile Metro Nashville Halk Sağlığı Departmanına bunu mümkün kılan iş birlikleri için yeterince teşekkür edemeyiz. Taraftarlarımızın, oyuncularımızın ve personelimizin sağlığı ve güvenliği en büyük önceliğimiz olmaya devam ediyor ve zaman geçtikçe esnek olmamız gerekebileceğini bildiğimiz için kademeli bir kapasite planının doğru karar olduğunu düşündük. Kapılarımıza dönerken herkese güvenli ve rahat bir deneyim yaşatacak olan Safe Stadium planımızdan eminiz.” 

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir