Antalya Vandals, Pro Lig Takımına Yeni Oyuncular Arıyor!

Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Antalya Vandals takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Antalya Vandals takımına aittir.

Antalya Vandals, Pro Lig Takımı İçin Yeni Oyuncular Aradıklarını Duyurdu!

2022 – 2023 sezonu TKFL Üniversiteler Süper Ligi A Grubu’nda forma giymek üzere yaptıkları hazırlık sürecinde koçluk kadrosunu duyurmasının ardından sezonun Koç Rams karşısındaki ilk karşılaşmasında 28-00’lık bir final skoru çerçevesinde mağlup olmuş olan Vandals, Engin Hazır Spor Klubü bünyesinde katılacak oldukları Türkiye Korumalı Futbol İkinci Ligi için yeni oyuncular aradıklarını duyurdu.

Takımın resmi Instagram hesabı aracılığıyla yapılmış olan duyuruda katılım için form doldurulması gerektiği ve bununla birlikte seçmelerin ise 12.03.2023 tarihinde gerçekleştirileceği ifade edildi. Yer ve saat bilgisinin ise telefon numaralarına gönderilecek olduğu bildirildi.

KATILIM FORMU

Öncelikli olarak tüm Vandals ailesine, daha sonra ise diğer tüm takımlarımıza Pro Lig sezonunda sonsuz başarılar diliyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir