AJ Green: Joe Burrow Bize Enerji Getirecek

Joe Burrow, Cincinnati Bengals’in ihityacı olan enerjiyi takıma getirebilecek mi?  

Cincinnati Bengals’in Wide Receiver oyuncusu AJ Green, bugün yapmış olduğu bir açıklamada 2020 NFL Draft’ın 1. round 1. sırasından Cincinnati Bengals tarafından seçilen Joe Burrow  hakkındaki düşüncelerini açıkladı.  

“Joe Burrow ile Oynamak İçin Heyecanlıyım”

Takımın Wide Receiver’ı AJ Green, Cincinnati Enquirer aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada Joe Burrow’un takıma enerji getireceğini düşündüğünü dile getirdi.  

“Birçok insan click’in ne kadar sürdüğünü anlatıyor. Biz futbolcular olarak bunu oldukça uzun süredir yapıyoruz. Dalton ve ben 2011’de geldi ve 9-7’ye gittik. Herhangi bir beklentimiz yoktu.”  

“1 numaralı seçim olduğunuzda ve serbest ajansa herhangi bir şey yaptığımızda, geri döndüğümüzü hissediyorum. Tyler Boyd geri geliyor, John Ross, Tee Higgins ve savunmaya eklediğimiz diğer tüm parçalar. Şu anda sahip olduğumuz yetenek seviyesinin 2011’de sahip olduğumuzdan çok farklı olduğunu hissediyorum.” 

AJ Green: Joe Burrow Bize Enerji Getirecek | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Tammy Anthony Baker / CC-BY

 “Pek çok insan oyun kurucuların ateşlenmesini istemiyor ancak ben; onun LSU’ya getirmiş olduğu enerjiyi bize getireceğini hissediyorum. Onun oyuncu tipini biliyorum, aslında bir köpek olduğunu biliyorum. Onunla oynamaktan heyecan duyuyorum ve oraya geri dönmek için sabırsızlanıyorum.”  

(Burada kullanılan “köpek” kelimesi, bir hakaret değildir, yabancılarda cümle içerisinde kullanılan “Play like a dog/ Work like a dog” bizdeki; “Köpek gibi çalışmak, köpek gibi oynamak yani bir şeyin/ yapılan bir fiilin çokluluğunu ifade eder. “(Çok Çalışmak)”)  

Seçilmiş olduğu takımla hala çaylak anlaşması imzalamamış olan birkaç 1. round seçimi oyuncusundan biri olan Joe Burrow’un; temmuz ayı sonundaki antrenman kampları başlamadan önce Cincinnati Bengals ile çaylak anlaşması imzalaması bekleniyor.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir