Adrian Peterson, Trent Williams Transferinden Memnun Değil

Adrian Peterson, bu sezon tek başına olacak.

Bu sene kariyerinin 13. sezonuna giriş yapacak olan 35 yaşındaki Adrian Peterson, yakın arkadaşı Trent Williams‘ın transferinden dolayı oldukça huzursuz.

2019 yılının Nisan ayında Trent Williams‘ın bir tür kanser olan DFSP (dermatofibrosarkom protuberans) tedavisi için cerrahi yöntemlere başvurduğu bildirilmişti.

Ve oyuncunun cerrahi sürecinin yanı sıra geçtiğimiz sezondaki performansı nedeniyle de takım tarafından oyuncuya yeni bir takım arayışına girmesi söylenmişti.

Peterson: “Trent Williams Oyundaki En İyi Offensive Lineman

25 Nisan 2020 tarihinde Trent Williams‘ın San Fransisco 49ers takımına transfer edilmesi hakkında huzursuz olduğunu dile getiren Adrian Peterson, şu açıklamaları yaptı;

“Yapılan transferi gerçekten beğenmedim. Trent Williams’ın oyundaki en iyi offensive lineman olduğunu hissediyorum, onun neler yapabildiğini görebiliyorum. Lisedeyken de onunla beraberdim. Onun mutlu olması benim için oldukça önemli. “

Adrian Peterson‘ın Trent Williams‘a bu kadar değer vermesi ve transferden dolayı bu kadar üzgün olmasının nedeni Adrian ve Trent‘in lise çağlarından bu zamana kadar yakın arkadaş olmaları.

Bu iki oyuncu hem Oklahoma Üniversitesi‘nde hem de Washington Redskins‘de beraber maçlara çıkmıştı. Bunun yanı sıra birbirini bu kadar çok seven iki arkadaş, ortak olarak 2016 yılında Houston‘da bir spor salonu açmıştı.

Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz, takipte kalın!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir