22 – 23 Pre Sezon: Victory Walkers 26 – 8 Pamukkale Horozları

Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Victory Walkers takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Victory Walkers takımına aittir.

2022 – 2023 Sezon Öncesi Hazırlık Maçları Kapsamında Victory Walkers, Pamukkale Horozları Karşısında 26’ya 8 Galip Geldi!

Türkiye Korumalı Futbol Ligleri 2022 – 2023 sezonu öncesi hazırlık maçları kapsamında 30 Ekim 2022 tarihinde saat 13:00’da Afyonkarahisar’da bulunan Kocatepe Spor Kompleksi Atletizm Sahası’nda Victory Walkers ve Pamukkale Horozları‘nın karşı karşıya gelmiş olduğu hazırlık maçının galibi, 26’ya 8’lik bir final skoru çerçevesinde Walkers oldu.

Walkers;

  • #23 Kadir Can – 2 Touchdowns
  • #80 Murathan Özer – 1 Touchdown | 1 Ekstra
  • #41 Enes Türkkan – 1 Interception Tocuhdown

Öncelikli olarak hazırlık maçının galibi olan Walkers’ı, daha sonra ise Pamukkale Horozları’nı tebrik ediyor ve yeni sezon için Türkiye Korumalı Futbol Ligleri’nde halihazırda faaliyet gösteren ya da göstermeye hazırlanmakta olan tüm takımlarımıza da sonsuz başarılarla dolu sakatlıksız bir sezon diliyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Ayrıca Bakınız: Gürdal Tak, Marmara Royals’ın Koçluk Kadrosuna Katıldı

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir