22 – 23 Pre Szn: Mersin Mustangs 15 – 0 SDÜ Spartans

22 - 23 Pre Szn: Mersin Mustangs 15 - 0 SDÜ Spartans | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Mersin Mustangs takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Mersin Üniversitesi Mustangs takımına aittir.

Mersin Mustangs, 2022 – 2023 Pre Season Karşılaşmalarında SDÜ Spartans Karşısında 15’e 0’lık Bir Final Skoruyla Galip Geldi

Geçtiğimiz hafta sonu, 2022 – 2023 Pre Season karşılaşmaları çerçevesinde Isparta SDÜ Batı Çim Saha’da karşı karşıya gelmiş olan Mersin Mustangs ve SDÜ Spartans takımlarından maçın galibi, 15’e 0’lık bir final skoru çerçevesine Mustangs oldu.

Takım, daha önce Çukurova Gorillas ile gerçekleştirmiş oldukları Pre Season karşılaşmasında da 12’ye 6’lık bir final skoruyla galip gelmişti.

Öncelikli olarak maçın galibi Mustangs’i, daha sonra ise çok uzun süredir yıkılmaz bir irade ile çok ciddi çalışmalar gösteren SDÜ Spartans takımını tebrik ediyor ve yeni sezon için Türkiye Korumalı Futbol Ligleri’nde halihazırda faaliyet gösteren ya da göstermeye hazırlanmakta olan tüm takımlarımıza da sonsuz başarılarla dolu sakatlıksız bir sezon diliyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir