TKFL 22 – 23 Pre Season: Kocaeli Sharks 20 – 6 Sakarya Tatankaları

TKFL 22 - 23 Pre Season: Kocaeli Sharks 20 - 6 Sakarya Tatankaları | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Kocaeli Sharks takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Kocaeli Üniversitesi Sharks takımına aittir.

ÜniLig 2022 – 2023 Pre Season’da Kocaeli Sharks, Sakarya Tatankaları Karşısında 20’ye 6’lık Bir Final Skoruyla Birlikte Galip Geldi!

Türkiye Korumalı Futbol Ligleri ÜniLig 2022 – 2023 sezonu, Pre Season karşılaşmaları çerçevesinde 4 Aralık 2022 tarihi saat 13:00’da Sharks Arena’da Kocaeli Sharks ve Sakarya Tatankaları’nın karşı karşıya gelmiş olduğu maçın galibi 20’ye 6’lık bir final skoruyla birlikte Sharks oldu!

Öncelikli olarak hazırlık maçının galibi olan Sharks’ı, daha sonra ise Sakarya Tatankaları’nı tebrik ediyor ve yeni sezon için Türkiye Korumalı Futbol Ligleri’nde halihazırda faaliyet gösteren ya da göstermeye hazırlanmakta olan tüm takımlarımıza da sonsuz başarılarla dolu sakatlıksız bir sezon diliyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir