22 – 23 Pre Season: Victory Walkers 22 – 6 SDÜ Spartans

22 - 23 Pre Season: Victory Walkers 22 - 6 SDÜ Spartans | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Victory Walkers takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Victory Walkers takımına aittir.

Victory Walkers, 2022 – 2023 Pre Season Hazırlık Karşılaşmalarında SDÜ Spartans Karşısında 22’ye 6’lık Bir Final Skoruyla Birlikte Galip Geldi!

Daha önceki hazırlık karşılaşmasında Pamukkale Horozları karşısında galibiyet elde etmiş olan Victory Walkers, bununla birlikte bugün ise; 2022 – 2023 TKFL Üni Lig Pre Season karşılaşmaları çerçevesinde Kocatepe Spor Kompleksi Atletizm Sahası’nda saat 17:00’da karşı karşıya gelmiş oldukları SDÜ Spartans karşısında da 22’ye 6’lık bir final skoruyla birlikte galip geldi.

Öncelikli olarak hazırlık maçının galibi olan Walkers’ı, daha sonra ise SDÜ Spartans’ı tebrik ediyor ve yeni sezon için Türkiye Korumalı Futbol Ligleri’nde halihazırda faaliyet gösteren ya da göstermeye hazırlanmakta olan tüm takımlarımıza da sonsuz başarılarla dolu sakatlıksız bir sezon diliyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Ayrıca Bakınız: Kategori: Türkiye Korumalı Futbol Ligleri

Ayrıca Bakınız: Fikstür | Türkiye Korumalı Futbol Ligleri 2022 – 2023 ÜniLig Sezonu

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir