Zac Taylor, Joe Burrow Hakkında Konuştu | Korumalı Futbol Türkiye
Zac Taylor Photo: Copyrgiths: Kirby Lee- USA Today Sports This Photo Taken From IPTC Photo Metadata Joe Burrow Photo: Copyrights: John Amis | AP- Associated Press This Photo Taken From IPTC Photo Metadata

Zac Taylor bugün Sports Illustrated aracılığıyla sanal offseason dönemi ve Joe Burrow hakkında konuştu. 

Zac Taylor, yapmış olduğu açıklama esnasında Joe Burrow hakkında da değerlendirmelerini paylaştı.  

“Oyun kurucuları ayağa kaldırdık. Joe Burrow şu anda muhtemelen annesi üst katta öğle yemeği hazırlarken ebeveynlerinin bodrumunda ayağa kalkıyor ve bağırıyor. Tüm oyun kurucularımıza söyledim, burada kilisede olduğumuz gibi davranmaya çalışmıyoruz. Bu yüzden konuşun, yüksek sesli olun ve herkesin sizi duymasına izin verin. Eminim ki adamlarımız bu konuda iyi bir iş çıkardılar.”  

“O gerçekten iyi (Joe Burow). Onun hazırlanmaya yönelik oldukça fazla zaman harcadığını ve bu konuda iyi iş çıkardığını söyleyebilirsiniz. Bir quarterback oyuncusu için önemli şeyler üzerinde harika bir iş yapıyor, yani her şeyi yapıyor. Ondan gerçekten etkilendim ama şaşırmadım. 

Zac Taylor, Joe Burrow Hakkında Konuştu | Korumalı Futbol Türkiye
Copyrights: John Amis | AP- Associated Press. All Rights Reserved. This Photo Taken From IPTC Photo Metadata

Joe Burrow’un yeni sezona oldukça iyi hazırlandığını defalaraca belirten Zac Taylor, aynı zamanda çaylak oyuncunun virtual offseason döneminde sanal takım sohbetlerinde de yerini aldığını belirtti.  

Zac, açıklamasının devamında bu virtual offseason dönemi içerisinde Joe Burrow ‘un gelişimini kontrol etmek için yine sanal toplantılardan faydalandıklarını da dile getirdi.  

2020 NFL Draft’ın 1. sırasından Cincinnati Bengals tarafından seçilen Joe Burrow NFL öncesi kolej futbolu döneminde elde ettiği başarılarla beraber NFL kariyerinde kendisi hakkındaki beklentileri de arşa çıkardı. 

Öyle ki BurrowLSU’nun 2019 ulusal şampiyonluğunu kazanmasında etkisi olan en büyük oyunculardan biriydi ve 2019 sezonunda 60 TD, 5,671 yard istatistiklerini elde etti.  

Önceki makaleDallas Goedert Saldırıya Uğradı
Sonraki makaleJohn Harbaugh, Lamar Jackson ile Hemfikir Değil
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here