Wyatt Davis, Sezona Tekrardan Dahil Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Kyle Kesselring from Canal Winchester, OH / CC-BY

Ohio State Buckeyes’ın Cornerback oyuncusu  Shaun Wade’den sonra; takımın  Offensive Guard  oyuncusu olan Wyatt Davis ‘de yeni sezona katılacağını duyurdu.  

Tıpkı Shaun Wade gibi covid-19 pandemik salgının teşkil ettiği risklerden dolayı yeni sezondan çekilmiş olduğunu açıklayan Offensive Guard oyuncusu Wyatt Davis, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir diğer açıklama ile birlikte yeni sezona katılacağını duyurdu.  

Davis, konu ile ilgili olarak almış olduğu kararı Twitter üzerinden şu sözler ile dile getirdi;  

“Big Ten’in bu sonbaharda futbol oynama kararını öğrendiğim için inanılmaz derecede mutlu oldum. Teşekkürler Başkan Johnson, Bay Smith, Dr. Borchers ve güvenli bir geri dönüş için çok çalışan herkese. Buckeye’ların bilmesini isterim ki bu sezonda Ohio State için oynayacağım. Ve şimdi bunu gerçeğe dönüştürmek için çalışıyorum. Destek için teşekkürler. Go Buckeyes.”  

Wyatt Davis – Kariyer ve İstatistikler 

Kolej futbolu kariyerini; faaliyetlerini 23-24 ekim de başlatma kararı almış olan Big Ten konferansına dahil olan üniversitelerden Ohio State Üniversitesi’in  Ohio State Buckeyes takımında Offensive Guard pozisyonunda sürdüren Davis Ohio State Buckeyes için oynadığı toplamdaki 2 sezonluk kolej futbolu kariyeri boyunca;  

  • 2019 Consensus All-American  

Ödülünü elde etti ve toplamda 20 maçta çıktı.  (İstatistikler)

2 sezonluk kolej futbolu kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 20 maçta yer almış olan OG oyuncusu Davis; bu 20 maçın hiçbirinde başlangıç oyuncusu olmadı.  

Önceki makaleBaker Mayfield ‘ın Browns Hücumu Hakkında Yorumu
Sonraki makaleGeorge Kittle, Jets Maçına Çıkmayacak
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here