Wyatt Davis, Sezona Tekrardan Dahil Oldu

Ohio State Buckeyes’ın Cornerback oyuncusu  Shaun Wade’den sonra; takımın  Offensive Guard  oyuncusu olan Wyatt Davis ‘de yeni sezona katılacağını duyurdu.  

Tıpkı Shaun Wade gibi covid-19 pandemik salgının teşkil ettiği risklerden dolayı yeni sezondan çekilmiş olduğunu açıklayan Offensive Guard oyuncusu Wyatt Davis, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir diğer açıklama ile birlikte yeni sezona katılacağını duyurdu.  

Davis, konu ile ilgili olarak almış olduğu kararı Twitter üzerinden şu sözler ile dile getirdi;  

“Big Ten’in bu sonbaharda futbol oynama kararını öğrendiğim için inanılmaz derecede mutlu oldum. Teşekkürler Başkan Johnson, Bay Smith, Dr. Borchers ve güvenli bir geri dönüş için çok çalışan herkese. Buckeye’ların bilmesini isterim ki bu sezonda Ohio State için oynayacağım. Ve şimdi bunu gerçeğe dönüştürmek için çalışıyorum. Destek için teşekkürler. Go Buckeyes.”  

Wyatt Davis – Kariyer ve İstatistikler 

Kolej futbolu kariyerini; faaliyetlerini 23-24 ekim de başlatma kararı almış olan Big Ten konferansına dahil olan üniversitelerden Ohio State Üniversitesi’in  Ohio State Buckeyes takımında Offensive Guard pozisyonunda sürdüren Davis Ohio State Buckeyes için oynadığı toplamdaki 2 sezonluk kolej futbolu kariyeri boyunca;  

  • 2019 Consensus All-American  

Ödülünü elde etti ve toplamda 20 maçta çıktı.  (İstatistikler)

2 sezonluk kolej futbolu kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 20 maçta yer almış olan OG oyuncusu Davis; bu 20 maçın hiçbirinde başlangıç oyuncusu olmadı.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir