Winston Rose Reserve/Covid-19 Listesine Alındı | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Navin75 / CC-BY-SA

2-5-1’lik bir skorla birlikte sezona devam eden ve 10 Kasım 2020 tarihinde Atlanta Falcons tarafından feragat edilen Takkarist McKinley’i açıkta bırakmayarak kadrosuna alan Cincinnati Bengals, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; antrenman kadrosundaki  Cornerback oyuncusu Winston Rose ‘u Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdiğini duyurdu.  

Winston Rose – Kariyer ve İstatistikler 

2016 NFL Draft’ında Undrafted olarak kalan oyunculardan biri olan  Cornerback oyuncusu Rose; Draft dönemi sonrasında Los Angeles Rams ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Bu zamana kadar 7 farklı takımın (NFL+CFL) -Los Angeles Rams,  Indianapolis Colts, Toronto Argonauts, Ottawa Redblacks, BC Lions, Winnipeg Blug Bombers, Cincinnati Bengals- kadrosunda bulunmuş lan Cornerback oyuncusu Rose, toplamdaki 5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 111 Tackles 
  • 14 Interceptions Thrown 
  • 1 Touchdown 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 40 maçta yer aldı.  

Önceki makaleBengals, Takkarist McKinley ‘i Açıkta Bırakmadı
Sonraki makaleNick Chubb Pazar Günü Sahaya Çıkamayabilir
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here