Washington Football Team Taraftarlara Kapılarını Açıyor

Washington Football Team taraftarlarına güzel haber geldi!  

Washington Football Team, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; -Baltimore Ravens’ın yaptığı açıklamadan hemen sonra- FedExField’da gerçekleştirilen iç saha maçlarında taraftarları konuk etmeye hazırlandıklarını duyurdu.  

Washington Football Team, Yeni Sezonda Taraftarsız Oynuyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Rory Finneren /CC-BY

Takımın Twitter hesabı aracılığıyla yapılan açıklamada;  taraftların  FedExField’a kabulu için 8 Kasım Tarihindeki New York Giants maçı işaret edildi. 

Takımın başkanı Jason Wright, konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada detaylara ilişkin olarak şu sözleri dile getirdi;  

Çalışanlarımızı, oyuncularımızı, taraftarlarımızı ve topluluğu koruma sorumluluğumuzu ciddiye alıyoruz. Sezonun başından bu yana, hayranları karşılaşama olasılığını izlemek ve değerlendirmek için  Prince George’s County’nin sağlık yetkilileri ile yakın iş birliği içerisinde çalıştık. Season Pass üyelerimizden bazılarını, 8 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek olan –New York- Giants maçında ağırlamaktan heyecan duyuyor ve yakın zamanda FedExField kapılarında çok daha fazla taraftarı karşılamayı umuyoruz.”  

Baltimore Ravens, taraftarları iç saha maçında ağırlamak üzere yapmış olduğu açıklamada; Washington Football Team’in yapmış olduğu açıklamanın yanı sıra 1 Kasım tarihini dile getirmişti.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir