Washington Football Team Taraftarlara Kapılarını Açıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Rory Finneren /CC-BY Logo By Washington Football Team /CC-BY-SA

Washington Football Team taraftarlarına güzel haber geldi!  

Washington Football Team, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; -Baltimore Ravens’ın yaptığı açıklamadan hemen sonra- FedExField’da gerçekleştirilen iç saha maçlarında taraftarları konuk etmeye hazırlandıklarını duyurdu.  

Washington Football Team, Yeni Sezonda Taraftarsız Oynuyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Rory Finneren /CC-BY

Takımın Twitter hesabı aracılığıyla yapılan açıklamada;  taraftların  FedExField’a kabulu için 8 Kasım Tarihindeki New York Giants maçı işaret edildi. 

Takımın başkanı Jason Wright, konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada detaylara ilişkin olarak şu sözleri dile getirdi;  

Çalışanlarımızı, oyuncularımızı, taraftarlarımızı ve topluluğu koruma sorumluluğumuzu ciddiye alıyoruz. Sezonun başından bu yana, hayranları karşılaşama olasılığını izlemek ve değerlendirmek için  Prince George’s County’nin sağlık yetkilileri ile yakın iş birliği içerisinde çalıştık. Season Pass üyelerimizden bazılarını, 8 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek olan –New York- Giants maçında ağırlamaktan heyecan duyuyor ve yakın zamanda FedExField kapılarında çok daha fazla taraftarı karşılamayı umuyoruz.”  

Baltimore Ravens, taraftarları iç saha maçında ağırlamak üzere yapmış olduğu açıklamada; Washington Football Team’in yapmış olduğu açıklamanın yanı sıra 1 Kasım tarihini dile getirmişti.  

Önceki makaleRavens, Dez Bryant ile Anlaşma İmzalayabilir
Sonraki makaleNFL Special Teams Player of the Week | 6. Hafta
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here