Tyler Shelvin, 2020 Sezonundan Çekildi | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Tammy Anthony Baker / CC-BY Background Photo By Tammy Anthony Baker / CC-BY-SA

Ja’Marr Chase’den sonra LSU’nun bir diğer oyuncusu Tyler Shelvin ‘de yeni sezondan çekildi. 

Geçtiğimiz saatlerde Louisiana State University’nin Wide Receiver oyuncusu  Ja’Marr Chase’in, yeni sezondan çekilmesiyle birlikte takımın bir diğer oyuncusu olan DT Tyler Shelvin’de; covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği riskler nedeniyle yeni sezondan çekildiğini açıkladı.  

Yapmış olduğu açıklama ile covid-19 nedeniyle yeni sezonda oynamayacağını dile getiren Defensive Tackle oyuncusu Tyler Shelvin, tıpkı Ja’Marr Chase gibi; yeni sezonda sahaya çıkmayacak olsa bile 2021 NFL Drtaft’a katılacağını ifade etti.  

Tyler Shelvin – Kariyer ve İstatistikler 

Kolej futbolu kariyerini Southeastern Conference’a dahil olan üniversitelerden Louisiana State University’nin LSU Tigers football takımında DT oyuncusu olarak geçiren Shelvin, toplamdaki 3 sezonluk kolej futbolu kariyeri boyunca;  

  • 15 Solo Tackles 
  • 33 Assist Tackles 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 17 maçta yer aldı.  

LSU adına 3 sene boyunca sahaya çıkan Defensive Tackle oyuncusu Shelvin; 1 eylül 2020 tarihinde yapmış olduğu bir açıklama ile; Covid-19 pandemik  salgınının teşkil ettiği risklerden dolayı 2020 sezonunda sahaya çıkmayacağını açıklayarak toplamdaki 3 sezonluk kolej futbolu kariyerini sona erdirdi. 

2020 sezonu öncesi kolej futbolu kariyerine son veren DT oyuncusu Shelvin, yapmış olduğu açıklamayla birlikte, tıpkı WR Ja’Marr Chase gibi; yeni sezonda sahaya çıkmayacak olmasına rağmen 2021 NFL Draft’a katılmayı planladığını dile getirdi. 

Önceki makaleJa’Marr Chase, 2020 Sezonundan Çekildi
Sonraki makaleBengals, Joe Mixon ile Kontratı Uzattı
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here