Trevor Lawrence Covid-19’a Yakalandı

Trevor Lawrence için kötü haber geldi. 

Clemson Tigers’ın yetenekli, atik ve başarılı Quarterback oyuncusu olan Trevor Lawrence’in covid-19 testi pozitif çıktı.

Clemson Tigers’ın baş koçu Dabo Swinney, konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada şu sözleri dile getirdi;  

“Trevor bize bu akşam covid-19 testinin pozitif olduğunu ve şu anda tecrit altında olduğunu duyurma yetkisi verdi. Oyuncu hafif semptomlarla birlikte iyi gidiyor. Ancak bu hafta Boston College maçına katılamayacak. Trevor’ı kesinlikle özleyeceğiz. Ancak bu diğer oyuncular için çok iyi bir fırsat. BC’ye karşı rekabet etmekten heyecan duyuyoruz. Go Tigers!” 

Covid-19’a yakalanan Quarterback oyuncusu Lawrence ise sosyal medya aracılığıyla yaptığı açıklamada, konuyu kendi ağızından şu sözler ile izah etti;  

“Covid-19 testim pozitif çıktı. Clemson ve ACC’nin protokolünü takip ederek nispeten hafif Semptomlarım oldu. Canımı yakan tek şey, bu hafta sonu takım arkadaşlarımla birlikte olma ve sevdiğim oyunu oynama fırsatını kaçırmak. Orada olamayacağımdan nefret ediyorum. Tanrı Tigers’ı korusun!” (Kısaltılmıştır) 

Trevor Lawrence – Kariyer ve İstatistikler 

Kolej futbolu kariyerini ACC’ye dahil olan takımlardan Clemson Tigers’ta Quarterback oyuncusu olarak geçiren Lawrence, toplamdaki 3 sezonluk kolej futbolu kariyeri boyunca;  

  • 995 Passes Attempted 
  • 662 Passes Completed 
  • 8778 Yards Gained By Passing 
  • 83 Passing Touchdowns 
  • 14 Interceptions Thrown  

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 36 maçta yer aldı.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir