Trent Brown Hastaneye Kaldırıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Tomás Del Coro / CC-BY-SA Trent Brown Photo By Jeffrey Beall /CC-BY

Trent Brown Hastalığı Sebebiyle İnaktif Oldu.  

Las Vegas Raiders’ın Lineman oyuncusu Trent Brown, maç öncesinde yaşadığı bir rahatsızlıkla birlikte hastaneye kaldırıldı. 

Takım, konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada oyuncunun hastalığının teşhis edilemediğini ancak Covid’le alakası olmadığını dile getirdi.  

Trent Brown maçtan önce hasta hissetti ve bunun sonucunda devre dışı bırakıldı. Covid’le alakalı olarak herhangi bir belirti göstermedi.” 

Takımın baş koçu Jon Gruden ise olayı şu sözlerle yorumladı;  

“Sadece soyunma odasında hastalandığını ve şu anda değerlendirildiğini söyleyeceğiz. Bir şey olur olmaz sizi bilgilendireceğiz. Ama bana her şeyin yolunda olduğunu söylendi. Trent’in bugün oynamasını bekliyorduk, cuma günü harika bir antrenman yaptı.” 

Right Tackle oyuncusu Brown, 22 Ekim tarihinde covid-19’a yakalanarak Reserve / Covid-19 listesine yerleştirilmişti.  

Trent Brown – Kariyer ve İstatistikler  

Trent Brown - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jeffrey Beall /CC-BY

2015 NFL Draft’ın 7. round ve 244. sırasından san Fransisco 49ers tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu BrownDraft dönemi sonrasında San Fransisco 49ers ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Bu zamana kadar 3 farklı takım -San Fransisco 49ers, New England Patriots ve Oakland / Las Vegsas Raiders- adına sahaya çıkan Offensive Tackle oyuncusu Browntoplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;   

  • 1 Fumbles Recovered  

İstatistiklerini elde etti ve 2019 Pro Bowl’u da dahil olmak üzere toplamda 60 maçta yer aldı.  

San Fransisco 49ers, New England Patriots ve Las Vegas Raiders adına sahaya çıktığı toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca; yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 60 maçta yer almış olan Offensive Tackle  oyuncusu Brown; bu 60 maçın 57’sinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi. 

Önceki makaleJavon Wims Maçtan Atıldı
Sonraki makaleMarlon Humphrey Covid-19’a Yakalandı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here