Tom Brady ve Arkadaşları NFLPA Uyarılarını Dikkate Almadı | Korumalı Futbol Türkiye

Tom Brady ve takım arkadaşları, NFLPA’nın oyunculara söylediği “gizli antrenman yapmayı bırakın” önerilerini dikkate almadı.  

Takım tesislerinin geçtiğimiz süre zarflarında Covid-19 sebebiyle kapatılmasıyla beraber birçok NFL oyuncusu kendi ekiplerini kurar kendi başlarına antrenman yapmaya başlamıştı.   

Ancak yapılan bu antrenmanlar, topluluk içerisindeki sosyal mesafe kuralını ihlal ederek birçok eyalette covid-19 vakalarının artış göstermesinde etkili oldu. 

Geçtiğimiz günlerde NFLPA ise lig genelinde covid-19 vaka sayılarının artış göstermesi doğrultusunda, oyuncuların gizli bir şekilde yaptığı grup antrenmanlarına bir son verme çağrısında bulunmuştu. 

NFLPA sağlık direktörü olan Dr. Thom Mayer bizzat yapmış olduğu bir açıklama ile temmuz ayı sonunda başlayacak olan eğitim kamplarına kadar olan süre zarfı boyunca; oyuncuların birlikte yaptıkları antrenmanları durdurmalarını önermişti. 

Tampa Bay Buccaneers Yeni Formalarını Tanıttı | Korumalı Futbol Türkiye

Ancak maalesef Tampa Bay Buccaneers’dan en az bir düzine kadar oyuncu; NFLPA tarafından resmi bir dille belirtilen bu önerileri dikkate almadı.  

Tampa Bay Times’dan Rick Stroud, yapmış olduğu bir haberle birlikte Tom Brady ve Tampa Bay Buccaneers takımından yaklaşık bir düzine oyuncunun; yerel bir okulda yaklaşık iki saat boyunca antrenman yaptığını belirtti.  

Yapılan açıklamalara göre Tampa Bay’de yer alan yerel bir okul öncesi hazırlık kurumunda bugün sabah erken saatlerde gizli bir şekilde antrenman yapan Tampa Bay Buccaneers oyuncuları içinde;  Chris GodwinTom Brady ve Rob Gronkowski gibi takımın önde gelen isimleri vardı.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here