Tom Brady ‘den LeBron James ‘e Tebrik Mesajı

Tom Brady’den, LeBron James‘e şaka dolu bir tebrik mesajı.  

NFL’in yıldız oyuncularından Tom Brady, dünkü NBA finallerinde 4-2’lik bir seriyle birlikte 17. Şampiyonluğunu kazanan Los Angeles Lakers’ın yıldız oyuncularından biri olan ve şampiyonluğu Kobe Bryant’e hediye eden  LeBron James için tebrik mesajı yolladı.  

Twitter üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımda; vücuduna LeBron James’in kafasının yerleştirildiği bir fotoğrafı kullanarak, LeBron James‘in hakkında şu sözleri sarf etti;  

“4. şampiyonluğunu kazandığı için kardeşim @KingJames’i tebrik ederim. Zamanı geçmiş bir yaşlı adam için hiç de fena değil.” 

LeBron James; 2012 ve 2013’te Miami Heat, 2016’da Cleveland Cavaliers ve 2020’de de Los Angeles Lakers olmak üzere bu zamana kadar 3 ayrı takımda 4 şampiyonluk elde etmesiyle birlikte Los Angeles Lakers’la elde ettiği şampiyonluk sonrasında; kariyerinin dördüncü NBA Finalleri MVP (En Değerli Oyuncu) ödülünü kazandı. 

James, eğer ki bu ödülden 3 tane daha kazanırsa Micahel Jordan’ın 6’lık rekorunu geçerek en çok MVP ödülü kazanmış olan oyuncu konumunda yer alabilir.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir