Timmy Jernigan, Houston Texans ile Anlaşma Yapmayacak

Houston Texans ile Timmy Jernigan arasında yapılacak olan anlaşmanın rafa kaldırıldığı bildirildi.  

Philadelphia Eagles’ta 3 sezon geçirdikten sonra Houston Texans ile anlaşma yapmaya yönelen Timmy Jernigan; artık böyle bir durumun olmadığını ve anlaşmanın gerçekleşmeyeceğini açıkladı. 

Timmy, yapmış oldukları görüşmeler doğrultusunda Houston Texans ile 3,25 milyon değerinde bir yıl süreli bir anlaşma imzalayacaktı, ancak maalesef ki artık böyle bir durum söz konusu değil.  

Boynundan ve ayağından olmak üzere geçtiğimiz sezonda ciddi sakatlıklar geçiren Jernigan, sezon boyunca sadece 13 maçta oynayabilmişti.  

NFL Network’ten Mike Garafolo tarafından yapılan habere göre Jernigan, tekrardan bir serbest oyuncu olarak yeni evini aramaya devam ediyor. 

Timmy Jernigan, Houston Texans ile Anlaşma Yapmayacak | Korumalı Futbol Türkiye
Timmy Jernigan

Kariyerinin ilk üç sezonunda Baltimore Ravens’ın bir oyuncusu olan Jernigan, 2017’de kariyerine Philadelphia Eagles’da devam etmişti.

Jernigan, takımdaki ilk sezonunda 9 oyunda başlangıç oyuncusu olarak yer aldıktan sonra; takım ile 48 milyon dolar değerinde 4 senelik bir uzatma anlaşması imzalamıştı. 

25 Nisan 2019’da Philadelphia Eagles ile tekrardan bir senelilk anlaşma imzalayan oyuncu, daha sonra 2020 yılının Nisan ayında Houston Texans ile anlaşma yapmak için görüşmelere başlamıştı.  

Houston Texans’da, Cincinnati Bengals ile oldukça yüklü miktarda para karşılığında anlaşma yaparak takımdan ayrılan D.J Reader’ın yerini doldurması beklenen Jernigan; yapılan son açıklamalara göre tekrardan serbest bir oyuncu oldu.  

Timmy Jernigan şu anda serbest bir oyuncu olarak; gelecekteki kariyeri için en iyi seçenek olacak olan takımı arıyor.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir