Tim Bonner, BC Lions ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
BC Place 2015 Women's FIFA World Cup Photo by GoToVan /CC-BY 2.0 BC Lions logo by; sportslogos.net

BC Lions, Tim Bonner’ı Kadrosuna Kattı

Defensive Lineman oyuncusu Tim Bonner, Canadian Football League‘in iddialı takımlarından biri olan BC Lions ile; detayları kamuoyuna aktarılmamış olan bir anlaşma imzalayarak BC Lions kadrosuna katıldı.

Tim Bonner – Kariyer ve İstatistikler

Kolej Futbolu kariyerini ACC ve CUSA konferanslarına dahil olan üniversitelerden -sırasıyla- Louisville Cardinals (Linebacker) ve Florida Atlantic Owls’da (Defensive End) geçirmiş olan Bonner, toplamdaki 4 sezonluk kolej futbolu kariyeri boyunca;

  • 37 Solo tackles
  • 21 Assist Tackles
  • 2 Passes Defended
  • 2 Fumbles Forced

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 28 maçta yer aldı.

Önceki makaleJames Conner Sahalara Geri Döndü
Sonraki makaleChristian McCaffrey Bronocs Maçını Kaçırabilir
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here