Thomas Dimitroff 2020 Sezonu Hakkında Konuştu | Korumalı Futbol Türkiye

Atlanta Falcons genel müdürü Thomas Dimitroff, bugün The Bird Noises  Podcastine  katıldı.  

Atlanta Falcons‘un genel müdürü olan Thomas Dimitroff bugün The Bird Noises Podcast aracılığıyla yaptığı bir açıklamada yeni sezonu hakkında değerlendirmelerde bulundu. 

Dimitroff: “Bu Sezon İçin Beklentiler Yüksek”

The Bird Noises Podcast’ten Matt Tabeek ile yapmış olduğu konuşmada GM Dimitroff  yeni sezon hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi.. 

“Gerçekten şu anda iyi bir noktada olduğumuza inanıyorum. Bu sezon için oldukça yüksek beklentiler var. Bunu herkes biliyor ve kimse bundan uzaklaşmıyor. Koç Dan Quinn ve ben de bu kişilerin içerisindeyiz.”  

Hatırlarsanız 2x Pro Bowler TE Austin Hooper, 2x Prob Bowler RB Devonta Freeman, Pro Bowler DE Vic Beasley ve LB De’Vondre Campbell, Atlanta Falcons takımından ayrılmışlardı. (Transfer/ Sözleşme Feshi/ Yeni Takım Arayışları vs.)  

Thomas Dimitroff 2020 Sezonu Hakkında Konuştu | Korumalı Futbol Türkiye
Thomas Dimitroff Photo By Huntley Paton

Yeni sezonda beklentilerin yüksekte olduğunu belirten GM Dimitroff, aynı zamanda yaptığı açıklamada bu sezonda Atlanta Falcons ile beraber olmayacak olan oyuncular hakkında da konuştu. 

Kesinlikle şu anda çok daha iyi olduğumuzu hissediyorum. Ancak tabii ki çok iyi futbolcuları kaybettik.”  

“Kalan boşlukları nasıl doldurduğumuzla ilgili çok düşünceli, titiz ve dikkatli olduğumuzu hissettim. Bu benim için önemli.”  

Yaptığı açıklama boyunca bu sezon hakkında beklentileri yüksek tuttuklarına ve yeni sezonda oldukça iyi işler çıkaracaklarını belirten Dimitroff; açıklamasının sonunda da Atlanta Falcons’a olan inancını bir kez daha dile getirerek, sözlerini sonlandırdı.  

“Bunun çok yetenekli bir futbol takımı olduğuna inanıyorum. Bir futbol takımı olarak büyümeye, tutarlı olmaya ve bir şeyler üzerinde birlikte çalışmaya devam etmeliyiz.” 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here