Patriots ve Titans’ta Covid-19’un Arkası Kesilmiyor

New England Patriots ve Tennessee Titans, şu anda sezondaki rakiplerinden çok daha güçlü bir rakiple baş etmek zorunda.  

NFL, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; her günkü gibi bugün de lig genelinde yapılan covid-19 testlerinde; New England Patriots ve Tennessee Titans’ta yeni covid-19 vakalarına rastladıklarını bildirdi. 

Patriots ve Titans'ta Covid-19'un Arkası Kesilmiyor | Korumalı Futbol Türkiye
Tennessee Titans Photo By AJ GuelFollow / CC-BY
New England Patriots Photo By SAB0TEUR / CC-BY-SA
Front Layer NFL Wallpaper Photo By Michael Tipton / CC-BY-SA

Yapılan açıklamada, gizlilik ilkesi doğrultusunda kimin veya kimlerin covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirilmezken covid-19’un lig içerisinde yayılım hızının artması ve sezonda bazı aksaklıkların yaşanma olasılığı da kaçınılmaz olmaya başladı. 

Konuyla İlgili Haber 

Tennessee Titans ‘ta Covid-19 Vakalarının Arkası Kesilmiyor 

Tennessee Titans 'ta Covid-19 Vakalarının Arkası Kesilmiyor | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

 
Tennessee Titans, covid-19 belasından kurtulamadı.   

27 Eylül’den bu yana 15’ten fazla covid-19 vakası bildirdikten sonra bir süreliğine pozitif covid-19 vakası bulundurmamış olan Titansmaalesef ki covid-19’u yenmeyi başaramadı.   

Takım yönetimi, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; bugün yapılan covid-19 testlerinin arasında bir oyuncusunun covid-19 testinin pozitif olduğunu dile getirdi.  

Yapılan açıklamayla birlikte takım tesisinin kapalı kalacağı kesinlik kazanırken, aynı zamanda 11 Ekim Pazar günü oynanması beklenen Tennessee Titans–Buffalo Bills maçı ise şüpheli konuma yükseldi.   

Titans27 Eylül’den bugüne kadar toplamda 21 üyesinin covid-19 testinin pozitif olduğunu açıkladı. Bu kişilerden 12’si takım oyuncuları iken geriye kalan 9 kişi takım personeli oldu. 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir