Tennessee Titans Covid-19'dan Kurtuldu Mu? | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

Zorlu geçen 6 günün sonunda Tennessee Titans cephesinden güzel haberler gelmeye başladı.  

Takım yönetimi, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; yoğun geçen bir haftadan sonra bu haftanın ilk gününde yapılan covid-19 testlerin hiçbirinde pozitif vakaya rastlamadıklarını bildirdi.  

Son 6 günde toplamda 18 adet pozitif covid-19 vakası bildirmiş olan Tennessee Titans’ın yapmış olduğu son açıklamanın ardından gözler NFL’in;  Tennesse Titans’ın takım tesislerini açıp açmamasına ilişkin olarak vereceği karara ve 11 Ekim’de oynanacak olan Titans – Bills maçına yöneldi.  

Konuyla İlgili Haber 

Tennessee Titans Protokolleri İhlal Ediyor Mu? 

Tennessee Titans Covid-19 Protokollerini İhlal Ediyor Mu? | Korumalı Futbol Türkiye

 
Tennessee Titans’ın içerisinde birçok covid-19 vakanın ortaya çıkmasından sonra akıllardaki tek soru; Tennessee Titans, Covid-19 Protokollerini İhlal Ediyor Mu?  

27 Eylül’de yapılan Minnesota Vikings–Tennessee Titans maçı sonrasında lig içerisinde ortaya çıkan Covid-19 skandalının başrolünü oynayan Tennessee Titans’a dair çarpıcı iddialar ortaya atıldı.   

Ortaya konulan iddialar, lig bünyesinde yapılan testlerde en çok pozitif vaka sayısını bildiren Tennessee Titans (Toplamda 16 Covid-19 Vakası| 10 Oyuncu  Reserve /Covid-19 Listesinde) için “Covid-19 Protokollerini İhlal Mi Ediyor?” sorusunu gündeme getirdi.   

NFL Network’ten konuyla ilgili yapılan raporlamalarda ise; NFL ve NFLPA’nın lig çapında birlikte yaptığı ve birkaç gün içerisinde tamamlanması beklenen araştırmalarda üzerinde en çok durulan konulardan birinin Kinexon izleme cihazlarının takılmasıyla ilgili protokollerin ihlal edilip edilmediği olduğu dile getirildi.   

Önceki makaleDavante Adams, Falcons Maçına Çıkamayacak
Sonraki makaleAustin Ekeler Sakatlandı
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here