Tennessee Titans Covid-19’dan Kurtuldu Mu?

Zorlu geçen 6 günün sonunda Tennessee Titans cephesinden güzel haberler gelmeye başladı.  

Takım yönetimi, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; yoğun geçen bir haftadan sonra bu haftanın ilk gününde yapılan covid-19 testlerin hiçbirinde pozitif vakaya rastlamadıklarını bildirdi.  

Son 6 günde toplamda 18 adet pozitif covid-19 vakası bildirmiş olan Tennessee Titans’ın yapmış olduğu son açıklamanın ardından gözler NFL’in;  Tennesse Titans’ın takım tesislerini açıp açmamasına ilişkin olarak vereceği karara ve 11 Ekim’de oynanacak olan Titans – Bills maçına yöneldi.  

Konuyla İlgili Haber 

Tennessee Titans Protokolleri İhlal Ediyor Mu? 

Tennessee Titans Covid-19 Protokollerini İhlal Ediyor Mu? | Korumalı Futbol Türkiye

 
Tennessee Titans’ın içerisinde birçok covid-19 vakanın ortaya çıkmasından sonra akıllardaki tek soru; Tennessee Titans, Covid-19 Protokollerini İhlal Ediyor Mu?  

27 Eylül’de yapılan Minnesota Vikings–Tennessee Titans maçı sonrasında lig içerisinde ortaya çıkan Covid-19 skandalının başrolünü oynayan Tennessee Titans’a dair çarpıcı iddialar ortaya atıldı.   

Ortaya konulan iddialar, lig bünyesinde yapılan testlerde en çok pozitif vaka sayısını bildiren Tennessee Titans (Toplamda 16 Covid-19 Vakası| 10 Oyuncu  Reserve /Covid-19 Listesinde) için “Covid-19 Protokollerini İhlal Mi Ediyor?” sorusunu gündeme getirdi.   

NFL Network’ten konuyla ilgili yapılan raporlamalarda ise; NFL ve NFLPA’nın lig çapında birlikte yaptığı ve birkaç gün içerisinde tamamlanması beklenen araştırmalarda üzerinde en çok durulan konulardan birinin Kinexon izleme cihazlarının takılmasıyla ilgili protokollerin ihlal edilip edilmediği olduğu dile getirildi.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir