Tampa Bay Buccaneers ve Detroit Lions Takım Tesislerini Açtı

Tampa Bay Buccaneers ve Detroit Lions Takım Tesislerini Açtı | Korumalı Futbol Türkiye
2009 NFL Black Logo” by Michael Tipton is licensed under CC-BY-SA 2.0 Generic License.

Tampa Bay Buccaneers ve Detroit Lions’ta Takım Tesislerine Kavuştu!

Son yapılan açıklamalar doğrultusunda Tampa Bay Buccaneers ve Detroit Lions takımlarının da takım tesislerini açtığı bildirildi. 

Roger Goodell tarafından 4 Haziran tarihinde takım koçlarının takım tesislerine dönebileceğinin açıklanması doğrultusunda takımlar, tesisleri kademeleri olarak açma işlemini hızlandırmıştı. 

Bu hafta içerisinde Los Angeles Chargers, Baltimore Ravens, Tennessee Titans takımlarının koçlarının takım tesislerine geri dönmüş olmasının yanı sıra bazı takımlar ise takım tesislerine dönmenin ilk aşamalarındalar.  

Tampa Bay Buccaneers sporcu performans direktörü olan Gregory Skaggs, takımın takım tesisinin açılması hakknda şu sözleri ifade etti;  

“Planımız sağlık sektöründe başarılı olduktan sonra modellenerek entegre edilmiştir. Tarama, fiziksel uzaklaşma, maske takma, artan hijyen ve diğer önlemler. Çalışanlarımızın ve ailelerinin güvenliğini ve sağlığını sağlamaya odaklanan kapsamlı bir plan tasarlamak için yerel bölgede bulunan tıbbı bulaşıcı hastalıklar uzmanlarıyla birlikte çalıştık.” 

Detroit Lions başkanı Kevin Anderson’da yine aynı şekilde takım tesislerinin açılması konusunda konuştu; 

“Bu kesinlikle yumuşak bir açılış, a grubu olarak adlandırdığımız ve evden fiziksel olarak çalışamayan insanlar için tasarlandı.” 

Ayrıca Detroit Lions tıpkı Tampa Bay Buccaneers gibi, takım tesislerinin açılması doğrultusunda NFL 2020 sezonu ve takım tesisleri protokollerine uygun önlemler almayı da ihmal etmedi.  

  • 45 ilave duvar el dezenfektanı istasyonu 
  • Tuvaletlerde 42 adet temassız sabunluk 
  • Bina genelinde fotoselli musluk 
  • Her ofiste Purell el dezenfektanı 
  • Aşağıdakileri içeren her ofiste tekrar hoş geldiniz kitleri: Bir adet 16 oz el dezenfektanı, bir adet iki oz el dezenfektanı, üç katlı tıbbi maskeler, bir kutu dezenfektan mendil kutusu ve bir kutu 100 eldiven 
  • Fotoselli buzdolabı soğutucuları 
  • Tam tesis Clorox 360 Elektrostatik Püskürtme işlemi sekiz kez meydana geldi 
  • Tam halı temizliği yapıldı 
  • Yeni bir hava filtreleme sistemi 

Birçok takım tesisi açılmış ve takımlar kademeleri olarak faaliyete başlamışken, bu takımların yanı sıra hala takım tesisini açamayan takımlar da maalesef ki yer alıyor. Buna en iyi verilebilecek örnek ise San Fransisco 49ers oluyor.  

Son Güncelleme; 20 Haziran 2021 / Görsel İçerik & SEO Güncellemesi

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir