Buccaneers, Tristan Wirfs ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jennifer Snyder / CC-BY-SA

Tampa Bay Buccaneers, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile 2020 NFL Draft’ın 1. round 13. sırasından seçmiş olduğu Tristan Wirfs ile çaylak anlaşması imzaladıklarını bildirdi.  

Yapılan açıklamalar dahilinde; Wirfs’in imzalamış olduğu çaylak anlaşmasının 4 yıl süreli, 5. yıl seçeneğinin dahil olduğu, %100 garantili ve 16,23 milyon dolar değerinde olduğu da ifade edildi.  

Tristan Wirfs – İstatistikler 

Kolej futbolu hayatını Iowa University’de geçirmiş olan Wirfs, 2 senelik kolej futbolu kariyeri boyunca;  

  • 1 solo tackles 
  • 15 rushing yards  
  • 1 rush attempts 
  • 1 plays from scrimmage 
  • 1 yards from scrimmage  

İstatistiklerini elde ederek toplamda 1 maça çıktı.  

2019-2020 sezonu sonunda 2020 NFL Draft’a katılan Wirfs, 2020 NFL Draft’ın 1. round ve 13 sırasından Tampa Bay Buccaneers tarafından seçildi. 

Seçildiği takım ile 4 yıl süreli, 5. yıl seçeneğinin dahil olduğu, %100 garantili ve 16,23 Milyon dolar değerinde olan bir çaylak anlaşması imzalamış olan Wirfs, böylelikle profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Önceki makaleMark Davis’ten Henry Ruggs Açıklaması
Sonraki makaleEd Oliver İsmini Temize Çıkardı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here