Subway, NFL Resmi Sponsoru Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Dünyaca ünlü fast food restoran zinciri olan Subway, NFL resmi sponsoru oldu. 

Ulusal Futbol Ligi, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile dünyanın en büyük fast food  restoran zincirlerinden biri olan Subway’in, NFL resmi sponsoru olduğunu bildirdi.  

Ulusal Futbol Ligi Ortaklık ve Gelir Sorumlusu olan Renie Anderson, konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada şu sözleri ifade etti;  

“Lig taraftarları, futbolun geri dönüşü için her zamankinden daha da heyecanlıyken, ligin resmi sponsoru olarak Subway’e sahip olmaktan heyecan duyuyoruz. Subway’in bayrak futbolundaki ve Play 60’taki ortaklığı ve destekleri için heyecanlıyız. Futbolu daha da büyütmek ve yeni sezonu hayranlarımız için her zamankinden çok daha iyi bir hale getirmek için onlarla yakın çalışmayı umuyoruz.”  

Subway, NFL Resmi Sponsoru Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Subway Shop Places in the all Wolrd Photo By TristanPhoenix / CC-BY-SA

Renie Anderson’ın açıklamaları karşısında, Subway’in pazarlama müdürü Carrie Walsh ise Subway ile NFL arasındaki ortaklığı şu sözlerle açıklıyor;  

Subway fanlarının aynı zamanda futbol fanları olduğunu ve ayaklarımızın her zaman güzel bir gece yemeği yönünde olduğunu biliyoruz. NFL ile çok yıl süreli ve resmi bir partnerlik yaptığımız için gururluyuz. Biz, taraftarlar ve sporcuların her geçen gün biraz daha iyi olmasını kolaylaştıran bir markayız. Bu yüzden taze lezzetimizi futbola eklemek ve bunu yapmaktan  heyecan duyuyoruz.”  

NFL’in çok yıl süreli sponsoru olmak Subway’e;  ligdeki önemli etkinliklerde özel pazarlama hakkı, NFL Flag sponsorluğu ve aynı zamanda NFL’in Play 60’i için sponsorluk haklarını tanıyacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here