Stephon Gilmore: Cam Newton
Photo By BenPhotos / CC-BY-SA

New England Patriots’un Cornerback oyuncusu Stephon Gilmore ‘da Cam Newton hakkında olumlu düşüncelere sahip. 

NFL MVP Quarterback oyuncusu Cam Newton’ın geçtiğimiz haftalarda New England  Patriots ile anlaşma imzalamasının üzerine oyuncunun aldığı olumlu tepkilere bir yenisi de New England Patriots’un CB oyuncusu Stephon Gilmore’dan geliyor.  

Stephon Gilmore: Ben Her zaman Onun Hayranıydım

Takımın CB oyuncusu Gilmore, bugün The Bakari Sellers Podcast aracılığıyla yapmış olduğu bir açıklamada Cam NewtonNew England Patriots anlaşmasının iyi bir anlaşma olduğunu ve Cam Newton’ın “eşsiz” bir oyuncu olduğunu ifade etti. 

“Bu iyi bir anlaşmaydı. Bence Cam oldukça aç (başarıya). Ben her zaman bir Cam Newton hayranıydım. Sanırım şimdi, rekabet etmek için; hazırlanması zor olacak olan harika fırsata sahip. Ve onu takımımızda görmek için sabırsızlanıyorum.”  

“Bence o eşsiz bir oyuncu, açıkçası topu koşturabilir, atabilir ve aslında herhangi bir zamanda bu ikisini de aynı anda yapabilir. Bu yüzden seni her zaman tetikte tutuyor. Ve bu yıl o oldukça aç. Sanırım şu anda sağlıklı ve bu yüzden takımımızda yardımda bulunmasını dört gözle bekliyorum.”  

Oyuncu ile İlgili Daha Fazla Haber 

Cam Newton, #1 Numaralı Patriots Oyuncusu Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Mike Morbeck / CC-BY-SA

Cam Newton #1 Numaralı Patriots Oyuncusu Oldu 

Cam NewtonNew England Patriots’un #1 numaralı oyuncusu oldu! 

New England Patriots, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklamayla beraber Cam Newton’ın, 1 numaralı formayı giyeceğini bildirdi. 

Yapılan bu açıklamayla beraber 1 numaralı formayı giyecek olan Newton; Aynı zamanda New England Patriots’un 1987’den bu yana kullanılmayan #1 numaralı Quarterback  formasını giyecek olan ilk oyuncu oldu. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here