Shaquem Griffin Serbest Bırakıldı

Seattle Seahawks, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın 2 sezonluk Linebacker oyuncusu Shaquem Griffin ‘i serbest bıraktıklarını duyurdu.  

Kardeşi Shaquill Griffin ile aynı takım adına sahaya çıkan Linebacker oyuncusu Shaquem Griffin, artık başka bir takımın kadrosunda yer alarak profesyonel futbol kariyerine devam edecek.  

Shaquem Griffin – Kariyer ve İstatistikler 

2018 NFL Draft’inin 5. round ve 141. sırasından Seattle Seahawks tarafından seçilmiş olan LB oyuncusu Griffin, 17 Mayıs 2018’de Seahawks ile; 4 yıl süreli, 2,8 milyon dolar değerinde ve 300 bin dolar garantili olan bir çaylak anlaşmasına imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Bu zaman kadar Seattle Seahawks adına sahaya çıkan LB oyuncusu Griffin, toplamdaki 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 11 Solo Tackles 
  • 5 Assist Tackles 
  • 1 Solo Tackles (Playoffs) 
  • 1 Assist Tackles (Playoffs) 
  • 1 Tackles For Loss (Playoffs)  

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 32 maçta yer aldı.  

2018 NFL Draft’inden bu yana Seattle Seahawks adına sahaya çıkan Linebacker oyuncusu Griffin, yukarıda belirtildiği üzere; 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca toplamda 32 maçta yer aldı. 

LB oyuncusu Griffin, bu 32 maçın sadece 1’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi ve 6 Eylül 202 tarihinde Seattle Seahawks  tarafından yapılan bir açıklamayla birlikte serbest bırakılarak Seattle Seahawks’a veda etti.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir