Shaquem Griffin Serbest Bırakıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By elisfkc / CC-BY-SA

Seattle Seahawks, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın 2 sezonluk Linebacker oyuncusu Shaquem Griffin ‘i serbest bıraktıklarını duyurdu.  

Kardeşi Shaquill Griffin ile aynı takım adına sahaya çıkan Linebacker oyuncusu Shaquem Griffin, artık başka bir takımın kadrosunda yer alarak profesyonel futbol kariyerine devam edecek.  

Shaquem Griffin – Kariyer ve İstatistikler 

2018 NFL Draft’ın 5. round ve 141. sırasından Seattle Seahawks tarafından seçilmiş olan LB oyuncusu Griffin, 17 Mayıs 2018’de Seahawks ile; 4 yıl süreli, 2,8 milyon dolar değerinde ve 300 bin dolar garantili olan bir çaylak anlaşmasına imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Bu zaman kadar Seattle Seahawks adına sahaya çıkan LB oyuncusu Griffin, toplamdaki 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 11 Solo Tackles 
  • 5 Assist Tackles 
  • 1 Solo Tackles (Playoffs) 
  • 1 Assist Tackles (Playoffs) 
  • 1 Tackles For Loss (Playoffs)  

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 32 maçta yer aldı.  

2018 NFL Draft’ından  bu yana Seattle Seahawks adına sahaya çıkan Linebacker oyuncusu Griffin, yukarıda belirtildiği üzere; 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca toplamda 32 maçta yer aldı. 

LB oyuncusu Griffin, bu 32 maçın sadece 1’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi ve 6 Eylül 202 tarihinde Seattle Seahawks  tarafından yapılan bir açıklamayla birlikte serbest bırakılarak Seattle Seahawks’a veda etti.  

Önceki makaleLamar Miller Serbest Bırakıldı
Sonraki makaleChargers, Keenan Allen ile Kontratı Uzattı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here