Shane Bergman Emekliye Ayrıldı

“Tüm Güzel Şeylerin Bir Sonu Olmalı”

2013’te Draft olmasından bu yana Calgary Stampeders adına forma giyen Offensive Lineman oyuncusu Shane Bergman; 17 sezonluk profesyonel futbol kariyerini sonlandırarak emekliye ayrıldı.

“Hayatımın heyecan verici bu bölümünü kapatmanın zamanı geldi. Son 7 yılda sevdiğim bir sporda kariyer yapmak için yeterince şanslıydım, ama tüm güzel şeylerin bir sonu olmalı. Ben 2020 sezonu için geri dönmeyi planlarken COVID’in başka planları vardı. Her neyse, son yılı evde ailemle oturarak geçirebildi, oğlumum ilk adımlarını atmasını ve ilk sözlerini söylemesini izledim. Evin, kalbin olduğu yerdir derler ve hayatımın bu noktasında olmama gereken yerin orası olduğunu söylüyorlar. Bedenim ve ailem bana teşekkür edecek.”

Shane Bergman – Kariyer ve İstatistikler

2013 CFL Draft‘ının 6. round ve 48. sırasından Calgary Stampeders tarafından seçilmiş olan Offensive Lineman oyuncusu Bergman, 21 Mayıs 2013 tarihinde Calgary Stampeders ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar Calgary Stampeders adına forma giymiş olan Offensive Lineman oyuncusu Bergman, 17 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 3 Solo Tackles

İstatistiklerini elde etti ve 62 maçta yer aldı.

Offensive Lineman oyuncusu Shane Bergman; 17 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca Calgary Stampeders adına forma giymiş olduğu bu 62 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir