Seahawks, Pete Carroll ile Sözleşmeyi Uzattı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Anthony Quintano / CC-BY

Pete Carroll, 4 yıl daha Seattle Seahawks’ın başında olacak!  

6-1’lik bir skor ile sezona devam eden Seattle Seahawks, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; takımda 10. yılını dolduran emektar baş koçları Pete Carroll ile 4 yıl süreli olan bir uzatma anlaşması imzaladıklarını duyurdu.   

Son 10 sezonu Pete Carroll’ın denetimi ve yönetimi altında geçiren Seattle Seahawks bu 10 sezonluk zaman dilimi boyunca; 1 Lombardi Trophy, 2 Super Bowl, 4 NFC West Title ödülünü kazandı ve 8 kez Playoff’larda yer aldı.  

Önceki makaleKyle Allen Ayak Bileğinden Sakatlandı
Sonraki makaleKyle Allen Sezona Veda Etti
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here