Seattle Seahawks 'ın Stadyumunun Adı Değişti | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By kallerna /CC-BY-SA

Seattle Seahawks Radikal Bir Kararla Beraber Bir Çağı Sonlandırdı. 

6-3’lük bir skorla birlikte sezona devam eden Seattle Seahawks, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklamayla birlikte; bugüne dek CenturyLink Field olarak bilinen stadyumlarının isminin bundan böyle Lumen Field olarak anılacağını duyurdu.  

Seahawks , First & Goal Inc Başkanı Chuck Arnold;  

Seattle topluluğuna hizmet etmeye yönelik ortak bir vizyon ve kararlılıkla, Lumen Field ile dünya standartlarında spor ve eğlence için yeni bir çağa girmekten gurur duyuyoruz. Stadyum, yaklaşık yirmi yıldır Seattle’ın önde gelen bir mekânı ve topluluğun heyecan verici zaferler deneyimlemesi, kutsal gelenekler oluşturması ve birlikte unutulmaz anlara tanık olabileceği bir yer olarak damgasını vurdu. Bu mirasın üzerine inşa etmekten ve Lumen Field’da yıllar boyunca harika şeyler deneyimlemekten heyecan duyuyoruz.”  

Lumen CMO Shaun Andrews;  

Lumen Fieldbir isim değişikliğinden daha fazlasını temsil ediyor; bu, Seattle Seahawks ile büyüyen ortaklığımızı ve insan gelişimini ilerletmek, sahada ve saha dışında kazanan sonuçlar üretmek için veri ve teknolojiyi kullanma konusundaki ortak vizyonumuzu temsil ediyor. Lumen Field, Seattle’ın tutkulu hayranlarının bir sembolü ve bu ikonik mekanla ilişkilendirilmekten gurur duyuyoruz. Lumen, müşterilerimizi harika deneyimler sunmaya adanmıştır. Ve bizde Seattle topluluğunun başarısına ve desteğine, kendimizi adadık.”  

Seattle Seahawks; Türkiye Cumhuriyeti saatiyle Cuma 04:20’de, yeni ismi Lumen Field olan efsanevi iç saha stadyumunda Arizona Cardinals’i ağırlamaya hazırlanıyor.  

Önceki makaleNFL Special Teams Player of the Week |10. Hafta
Sonraki makaleJake Scott Hayata Gözlerini Yumdu
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here