San Fransisco 49ers Yeni Evini Buldu!

San Fransisco 49ers, Arizona’ya Evet Dedi!

Santa Clara’da alınan yeni covid-19 tedbirleri doğrultusunda getirilen yasaklamalar çerçevesinde bir kural olan fiziki temas içeren tüm sporların yasaklanması neticesinde; bavulunu toplayarak kendisine yeni bir ev arayan San Fransisco 49ers, sonunda yeni evini buldu.

5-6’lık bir skorla birlikte sezona devam eden 49ers, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu açıklamada; sezonda geriye kalan iç saha maçları için Arizona Cardinals’in evi olarak bilinen State Farm Stadyumu’na evet dediklerini duyurdu.

49ers; National Football League ve Arizona Cardinals ile: 49ers’ın 13 ve 14. hafta iç sahada maçlarını Arizona’daki State Farm Stadyumu’nda Buffalo Bills ve Washington Football Team‘e karşı oynama için bir anlaşmaya vardı. Cardinals organizasyonu, State Farm Stadyumu ve Lig yetkilileri, NFL oyunlarının yerini değiştirmeyle ilgili birçok lojistik sorunu çözerken destekleyici ve yardımsever davrandılar.

49ers‘ın gelecekteki uygulama düzenlemelerine ilişkin bilgiler uygun zamanda paylaşılacaktır.”

Konuyla İlgili Haber

San Fransisco 49ers İç Saha Maçları İçin Yeni Bir Ev Arıyor

Takkarist McKinley’e Evini Açan San Fransisco 49ers Kendi Evini Kaybetti

Santa Clara ilçesi, bu hafta yayınlanmış olan yeni covid-19 tedbirleri doğrultusunda fiziki temas içeren tüm spor müsabakalarını – San Fransisco 49ers’ın son 3 iç saha maçı da dahil olmak üzere – yasaklama uygulamasını devreye soktu.

Bunun çerçevesinde ilçeye girişlerde 150 mil sınırını aşan kişilere 14 günlük bir karantina faaliyetini de devreye sokmuş olan Santa Clara, alınan bu covid-19 tedbirleri doğrultusunda haliyle; San Fransico 49ers’ın yeni sezonda geriye kalan 3 iç saha maçına da ev sahipliği yapamadı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir