49ers Taybor Pepper ile Kontratı Uzattı

San Fransisco 49ers Taybor Pepper’la Uzatma Anlaşması İmzaladı

6-10’luk bir galibiyet serisiyle birlikte regular-season‘u kapatan San Fransisco 49ers; Long Snapper oyuncusu Taybor Pepper ile uzatma anlaşması imzaladı.

Yapılan uzatma anlaşmasının detayları ise takım tarafından aynen şöyle raporlandı;

  • Süre 2 yıl
  • Garanti 300.000 Dolar

Pepper, 26 Nisan 2020’de Miami Dolphins tarafından feragat edildikten sonra; 30 Eylül 2020 tarihinde San Fransisco 49ers ile bir anlaşma imzalayarak 49ers kadrosuna katılmıştı.

Taybor Pepper – Kariyer ve İstatistikler

2016 NFL Draft‘ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan Long Snapper oyuncusu Pepper; 27 Ocak 2017 tarihinde Green Bay Packers ile bir Reserve/future anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 5 takımın -Green Bay Packers*, Baltimore Ravens*, Green Bay Packers (Aktif Kadro), New York Giants*, Miami Dolphins, San Fransisco 49ers- kadrosunda yer almış olan Long Snapper oyuncusu Pepper, 5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 1 Solo Tackle
  • 1 Assist Tackle

İstatistiklerini elde etti ve 32 maçta yer aldı.

Long Snapper oyuncusu Taybor Pepper; 5 ayrı takımın kadrosunda yer alarak geçirdiği 5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yer almış olduğu bu 32 maçın hiçbirinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini göstermedi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir