San Fransisco 49ers Takım Tesisini Kapattı | Korumalı Futbol Türkiye
Levi's Stadium Photo By Matthew Roth / CC-BY-SA

San Fransisco 49ers, Covid-19’a Karşı Sıkı Önlemler Almaya Başladı 

4-4’lük bir seriyle birlikte sezona devam eden San Fransisco 49ers, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; takımın Wide Receiver oyuncusu olan Kendrick Bourne’in Covid-19 testinin pozitif çıkmasıyla birlikte takım tesisini kapattıklarını duyurdu.  

Oyuncunun temsilcisi Henry Organ, konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada şu sözleri dile getirdi;  

Kendrick Bourne iyi hissediyor. O iyi, evde kalıyor ve bunu ciddiye alıyor. “ 

Takım ise konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada Covid-19’un takım içerisindeki güncel durumuna ilişkin olarak şu sözleri sarf etti;  

San Fransisco 49ers’a bugün bir oyuncunun Covid-19 testinin pozitif çıktığı ve kişinin derhal kendi kendini karantinaya aldığı bilgisi verildi. Kuruluşumuz NFL’in yoğun protokolüne giriş yaptı. Yüksek riskli bireyleri belirlemek için ligle temas takibi konusunda çalışıyoruz. Takımın tüm faaliyetleri bugün sanal olarak yürütülecek. Oyuncularımızın, personelimizin ve topluluğumuzun sağlığı ve güvenliği, kuruluşun en yüksek önceliğidir. NFL ve tıp uzmanları ile yakın çalışmaya devam edeceğiz ve onların talimatlarını izleyeceğiz.”  

Önceki makaleTed Ginn Jr. Serbest Bırakıldı
Sonraki makaleMatthew Stafford Reserve/Covid Listesine Alındı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here